Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Titeket milyen hosszú próbálko...

Titeket milyen hosszú próbálkozás után küldtek el kivizsgálásra, akinek nehezen jött össze a baba?

Figyelt kérdés

Mi egy éve próbálkozunk, azóta volt egy vetélésem a 6. héten februárban, illetve egy kémiai terhességem.

Nem tudom hogy az egy év az ilyenkor már számít e, vagy csak akkor fognak velem foglalkozni, ha egy év telt el a legutóbbi teherbeesésem óta, ami vetéléssel végződött.



2021. szept. 2. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én jeleztem a dokimnak, hogy 1 éve nem jön össze, szeretném elindítani a kivizsgálást. Így küldött vizsgálatokra.
2021. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Az egy év az reális a kivizsgálásra. De érdemes a pasival kezdeni, mert nála kevesebb a “hibalehetőség”. Úgy értem ha esetleg a spermákkal lenne a gond, neked nem kell már ezer és egy vizsgálatra menni. De lehet, hogy évekig nézegetnek téged, és a végén derül ki, hogy mi a baj. Szóval, ez egy vizsgálat, amit praktikus az elején letudni.
2021. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a párhuzamos kivizsgálás, mert az esetek nagy részében mindkét félnél gond van. Tény, a pasiknak kevesebb vizsgálata van.
2021. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!