Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nincs soha ovulációm? M...

Miért nincs soha ovulációm? Mitől nem reped meg soha a tüszőm??? Sosem volt pozitiv ovulációs tesztem....

Figyelt kérdés

Hátha valaki tudna valami okosat mondani.

Évek óta használok ovu tesztet ami el kezd erősödni de sosem lesz olyan erős mint a kontroll csík,illetve tojasfeherjes folyasom se volt még soha.

(30 éves vagyok)

Több orvosnál jártam már, peteeresem volt/van,viszont valamiért nem repednek meg.

21. Napi progeszteron szint is mindig ezt mutatja (alacsony),illetve ,hogy több év alatt sosem lettem terhes.

Egyik orvos azt mondta,hogy nagyon vastag falu a tuszom és valószínűleg attól nem reped... Ennek mi lehet az oka??

Próbáltam már egy closty kúrát aminek az eredménye természetesen ciszta lett, tuszorepeszto injekciót is 2x,ott sem lett terhesség.

Volt már valaki ilyen cipőben?

Egy closty+ tuszorepeszto kurat meg kiprobalnek,viszont most sajnos nincs TB-m hogy felirassam.

Ha valaki volt hasonló helyzetben szívesen olvasnam, hogy neki mi segített,illetve mennyi ido után. :)



2021. szept. 22. 11:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem szedtél fogamzásgátlót?
2021. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem,soha életemben..
2021. szept. 22. 12:13
 3/26 anonim ***** válasza:
34%
Fizesd be magad után a tb 8000.-egy hónap
2021. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Sajnos azt nem tudom,külföldön élő magyar allampolgar a statuszom,így csak ott lehet biztositasom ahol a fő lakcimem van,tehát kulfoldon:(
2021. szept. 22. 12:33
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont komolyabb gond lehet,nekem mikor abbahagytam a gyógyszert akkor volt ilyen pár hónapig, akkor ilyen 35-6 napos ciklusaim voltak.
2021. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Orvosod mit mond?

Lehet keresni kéne másikat, ha ő csak kisérletezget.

2021. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy a progeszteron miatt is lehet ez, esetleg barátcserjét kipróbálhatnád, akár Premens tabi formájában. Én 2 hónapja szeden, tökéletes pozi lh tesztem lett tőle
2021. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Voltam már több orvosnál,de úgy konkrét problémát egyik sem talált,az egyik mondta azt,hogy nagyon vastag falu a tuszo.

Viszont azt nem tudni miért nem reped meg soha,és miért nem pozi soha az ovu tesztem

2021. szept. 22. 13:21
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt + ovu tesztem mert nem volt elég érzékeny, de uh n látszott, hogy van ovum.
2021. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nálam sargatestet sem látták soha és semmi ovura utaló jelet. Pedig kb 10 15× már nezettem:(
2021. szept. 22. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!