Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovulációra utaló jelek, megis...

Tim. kérdése:

Ovulációra utaló jelek, megis minden ovu teszt negatív miért?

Figyelt kérdés

Párommal lassan egy éve próbálkozunk a babával. A ciklusom 12-15ig napjáig kb megvannak az ovulációs tüneteim. Gondolok a tojasfehérje szerű folyásra, ritkán meg szurkod is a hasam picit. Mégis minden ovulációs teszt amit egy héten keresztül csinálok negatív. Délutáni vizelettel csinálom ahogy elővan írva 3kor és 7 kor. Mégis minden negatîv. Voltam női nemi hormon vizsgálaton, ahol minden értékem rendben volt. Tehát a labor szerint van peteérésem. Megsincs baba. Párom sperma vizsgálatán is mindent rendben találtak. 25 éves vagyok párom 29 a kor sem lehet probléma.

Nőgyógyászom azt mondja türelmesek legyünk, de már kicsit kezdek megijedni.

Esetleg valakinek volt ilyesmi tapasztalata?

Babaváró vitamint, Bkomplex D E C , szélén cink baratcserje este, méhpempő reggel, palástfű tea.

Parom szed maca tablettat vitaminokat és fertil-t.



2021. szept. 23. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem pl sohasem "félidőben volt ovum...

Mikor meg történt a nyák stb..

Pl nekem elvileg 15iken kellene lennie

Mégis augusztusban 20.ián volt

Tehát a termékenységi ablak szerint az a bizonyos hét el telt. 3 honapig folyamatosan figyeltem a testem jelzéseit, sohasem ih teszteltem. Onnan tudtam h meh repedt a tüsző hogy jó fél oráig iszonyatosan görcsöltem majd elmult.

És sikerült is a babo.



7+1 hkm

2021. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak a 15ös teszt lesz pozitív, de van hogy az sem, de ovum van.

Facelle tesztet próbáld meg az is szokta mekem mutatni, vagy a neten rendelj érzékenyebbet.

2021. szept. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kérnék egy ultrahangos cikluskövetést.

Illetve sajnos az sincs kizárva, hogy szervi oka van. Petevezeték átjárhatósági illetve méhtükrözés vagy legalább egy 4Ds uh kéne a méhedről.

2021. szept. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!