Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikerült valakinek az inszemin...

Sikerült valakinek az inszemináció férfi problémánál? Ha igen, hányadik alkalommal és milyen volt a spermakép? Nálam elvileg minden rendben, a férjemnél van probléma.

Figyelt kérdés

2021. szept. 24. 12:14
 1/4 anonim válasza:
Nálunk is ez a helyzet, most vitaminkúrán van, hátha segít valamit. Mennyire rossz az eredménye?
2021. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én inszem előtt kipróbáltam egy síkosítót terhes is lettem sajnos 7 hetesen elment a következő terhességem megmaradt 2.5 éves.

Első vizsgálatnál millió alatti volt a szám második vizsgálatnál 5millió, de erre is azt mondták inszemhez is kevés, gondoltam nekem 1 is elég😁 és igazam volt.

2021. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, a férjem szed mindent, sportol, nem iszik alkoholt és a cigit is letette. Szóval abszolút mindent megtesz! Volt már több vizsgálata is, kb. 1,5 éve derült ki, hogy gond van. Átesett herevisszér műtéten is. Az ejak. 2,6 ml, a spermaszám 13-17 millió/ml, a progr. mitilitás 44-55%, a normál morfológia sajnos 1-2%. Viszont most az inszeminációnál az ejak. csak kb. 1,5 ml volt. A doki nem mondott semmit. Én viszont faggattam az asszisztenst és mondta, hogy nagyon nem jó. Lehet hogy lombikra lesz szükség. Pedig én ebben az inszeminációban nagyon bíztam (meg még próbálok most is), lombikot nem igazán szeretnék.


2-es válaszoló, nagyon köszönöm, hogy leírtad a történeted. Szívből örülök, hogy összejött a pici!!!! :) Ilyeneket olvasva újra kezdek hinni, hogy velünk is megtörténhet... Az 5 millió az összes sperma volt, vagy ml-enként?

2021. szept. 25. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem össz

2 voltam

2021. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!