Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi idő után segítettek...

Mennyi idő után segítettek ezek a gyógyszerek?

Figyelt kérdés

Clostilbegyt+progesteron

Aki ezeket szedte persze. Emellé szedem a gravidát,inofolicot,dvitamint.



2021. szept. 25. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a második clostys+progeszteronos hónapban estem teherbe.
2021. szept. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, nekem csak egy kérdésem lenne! A Clostilbegyt és a Progeszteront simán felírja a nődoki? Kell hozzá valami indok, hogy pl. több hónapja sikertelenül próbálkozunk?
2021. szept. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem két stimulált hónapom volt és a harmadik hónapban sikerült, amikor már csak progeszteront szedtem. Adott egy lökést a petefészkeimnek a closty. Előtte egy évig próbálkoztunk.
2021. szept. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi is egy éve, és igen voltam hormonpaneles vérvételen, bár az jel mutatott eltérés, (de ugye tudjuk,hogy nálunk csak referencia értékeket néznek,optimálisat nem,szóval) és ezen kívül barnázok is mielőtt megjön. Csak úgy nem hiszem,hogy felírja.
2021. szept. 26. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!