Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 éve próbálkozunk a férjemmel...

Böbe2 kérdése:

2 éve próbálkozunk a férjemmel eredménytelenül. Nem tudom merre menjek tovább, nem tudom hogyan vészeljem át a környezetem sajnálom pillantásait.. nem hiszek már semmiben. 2 év után sikerült valakinek? QPróbálkozás évei alatt mi segített?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 éve próbálkozunk a férjemmel eredménytelenül. Nálam februárban Ir derült ki de ezen kívül minden eredményünk jó.HYcosy vizsgálon átestem, átjárhatóak a petevezetékeim.35 éves vagyok, körülöttem már mindenki babázik, és állandóan babavárókra és látogatásokra kell mennem. Sajnos már nagyon nehezemre esik örülni mások sikerének. Elfáradtam és mindenki sajnálkozva néz rám..Ti mit tanácsoltok, merre menjek tovább? Hogyan vészelitek át ezeket a sajnálkozó pillantásokat? Gyógyszert nem kaptam IR-re csak diéta és sport megy, ahogy tudom, viszont már ez is megvisel lelkileg hogy nem ehetem a kedvenc ételeimet mert mellette tej és gluténmentességet is előírt a dietetikus. Tudom az elengedés téma segítene, de egy csomó mindent megteszek hogy sikerüljön szóval pont hogy ezek a sikertelen hónapok éppen hogy már reményvesztetten hatnak rám es negatívan h nekünk ez már nem fog sikerülni.

#inzulinrezisztencia #Teherbeesés nehézségek
2021. okt. 16. 10:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Először is ki kéne vizsgálni téged is és a férjedet is, hogy látszódjon mi is a pontos helyzet...
2021. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Jelentkezzetek be meddőségi központba, ha nálad endokrín kivizsgálás is megvolt, illetve a férjed spermaképe is rendben van.
2021. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Én nem akarok okoskodni mert nem voltam ilyen helyzetben, de én elmennék pszichológushoz. Egyrészt simán lehet, hogy lelki okok vannak a háttérben, de ha nem is, sokat tud segíteni, ha van egy szakember melletted akivel feltudod ezeket az érzéseidet dolgozni. Kívánom, hogy minél előbb úgy alakuljon az életed, ahogy szeretnéd!
2021. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Ilyenkor már nincs mire várni, sajnos lombikra kell menni. Inszem is segíthet, de szerintem csak időpocsékolás. Nekem sincs kedvem a lombikhoz, de sajnos ez van....
2021. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Én az orvosi részéhez nem tudok hozzászólni, mert mi ezt nem szerettük volna (semmi baj azzal, aki igen, de nekünk nem fért bele), de egy kis bíztatással tudok szolgálni. Az első gyerekünk majdnem 6 év után fogant meg, utána pedig született 3 kistesója is. 😊 Szóval mindig van remény.
2021. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Meddőségi központ. 35 évesen ne várj tovább a csodára. Párod spermaképét nézték? Lehet, hogy nem is nálad van a gond.
2021. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5%
Engedd el, enélkül is lehet boldog életed
2021. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%

Nekünk 3 év után sikerült úgy, hogy sehová nem voltunk, ekkor elvetéltem. Rá megint 3 évre sikerült úgy, hogy volt egy inszeminációm, az nem sikerült, de a következő hónapban spontán terhes lettem, aztán újabb vetélés. Majd rá 2 hónapra megint terhes lettem (nem próbálkoztunk, de úgy voltunk vele nem is kell védekezni, nekünk úgysem jön olyan könnyen össze), végül abból is vetélés lett. Ezek után végre hajlandóak voltak komolyan venni és normálisan elkezdeni a kivizsgálásokat, találtunk egy jó dokit is, kiderült, hogy egy ritka genetikai trombózishajlamom van, mellette pajzsmirigy alulműködés, így végül 2 stimulációs hónap után megfogant a kisbabánk, most 18 hetes terhes vagyok és nagyon reménykedünk benne, hogy most minden rendben lesz.

Jaa, nekem az egyik petevezetékemet is kivették még a 2.terhesség előtt.

2021. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Orvos is javasolja elobb Fogyjon le az ember. Ha onmagara tud figyelni..s le tud fogyni. Akkor lehet beszelni a meddoseg kezeleserol. Egy pl 20+ vagy 15+ kg esetleg tobb...egyre jobban megterheli a szervezetet igy a test beallitja ugymondd h ne ess teherbe mert meg az is terhelo ugye, nemhogy a tulsulyod.


Leadod a felesleges kg.kat es maris teherbe is esel.


Sokszor ez van. Fogyas utan,terhesseg. Utana termeszetes h radmegy +7kg hisz terhes leszel. Utana leadod. Es jol is vagy.


Biztos nem veletlen az a dieta amit a dokid ajanl. Hisz a 38-as 40-es ruhameret a cel gondolom. Ezzel nem a divatolast mondom..hanem hogy 46os meretu no tulsulyos..nehezen esik teherbe.


Jonnek a kommentek arrol h en anorexias 36-38as alultaplalt vagyok stb stb kussoljak.

Megis elobb sikerult. 30felett. :)

2021. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én is elmúltam 30,már van egy gyerekem,de a második másfél éve nem akar sikerülni,mindenki kérdezgeti én meg csak hárítok. Most gyógyszereket szedek, closti+progeszteron, kiváncsi leszek. Átjárhatósági vizsgálaton én nem voltam még. Ezt minden nődoki megcsinálja? Vagy máshova kell menni? A férjemnek hová kéne menni? Bármelyik urológushoz?
2021. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!