Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kedves lombikos sorstársak! 5...

Kedves lombikos sorstársak! 5 napos embrióval, et+ 2.napon érzett valaki bitang erős görcsöket és szurkálást egy pontban, ami másnap szinte teljesen elmúlt?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy sokaknak jelezte ez a beágyazódást, de először attól ijedtem meg, hogy érzem most viszont attól parázok, hogy abbamaradt. Hálás lennék minden tapasztalatért!

2021. okt. 19. 13:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom nincs, viszont szorítok nektek!
2021. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves 1- es
2021. okt. 19. 14:28
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a beágyazódási fájdalom néhány percig tartott, de azt már nem tudom, hogy beültetés után hányadik napon. Mensi szerű görcsök voltak. Ugyanezt éreztem akkor is, amikor nem lombikkal estem teherbe.
2021. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 3-as. Nekem jó fél nap volt a fájdalom, és az utolsó görcs olyan hosszú és erős volt, hogy míg visszatartottam a lélegzetem azt hittem megfulladok :) azóta szinte semmi
2021. okt. 19. 16:31
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem 6-7 napon volt görcsölés , 7 hónapos vagyok nekem 3 dik sikerült Szorítok 🙏🙏
2021. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ezek szerint ha elmúlik a fájdalom nem kell azonnal kétségbe esnem. 😊
2021. okt. 20. 19:50
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem beülti után 2-3 napon volt szurkálás és menzesz szerű görcs.

Kémiai lett belőle.

2021. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 7#-es. Sajnálom ami veled történt. Ettől én is nagyon tartok. Azt megkérdezhetem, hogy volt pozitív teszted, és ha igen az hány nappal az érzés után?
2021. okt. 20. 20:39
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne tarts ettől! Ez nem jelent semmit! Én akkor úgy fogtam fel, hogy legalàbb elindult a beágyazódás. Csak az embriónk minősége nem volt jó sajnos.

ET+2-3 napon volt ez a szurkálás, görcs

ET+9 napon pozitív lett a teszt, a rá következő napon is ugyanolyan erős volt. Az azutáni napon pedig már halványabb lett. ET+12 napon kellett mennem vérvételre, de addigra meg is jött a menzeszem.

2021. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ elkel a biztatás. Az utóbbi fél év után szeretném azt hinni, hogy végre valami jó következhet. 4 év sikertelen próbálkozás után júliusban műtöttek éndóra, majd 3 hónap gnrh kezelés és most az első lombik. Ez az egy kis petesejt termékenyült meg, a múlt hétfői leszívás után azt mondták rendellenesen osztódik. Majd csütörtökön közölték, hogy kevesebb a sejtje a kelleténél, és szombaton csörgött hajnalban a telefon, hogy azonnal menjünk beültetésre, mert van egy szép embriónk. Remélem élni akar, nagyon szurkolok neki, és magunknak is, hogy végre valami jó történjen velünk. Köszönöm a válaszokat még egyszer!
2021. okt. 20. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!