Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mikortól próbálkozzunk? Többi...

Mikortól próbálkozzunk? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megprobalom érthetően megfogalmazni, legyszi ne bantsatok kaptam már elég hideget meleget/véleményt. Tanácsra lenne szükségem. Szóval jelenleg 3 havi fogamzásgátló kuran vagyok aminek a 3 levél második felétől clostilbegyt és duphaston kúra lesz. Na most én azon gondolkoztam hogy dec 22-en fog elfogyni a foggatlo és 27.en fog meg jönni, és a ciklus 3 napjatol azaz 28.-étől kell elkezdenem elviekben a clostyt majd a 14.naptol duphaston, na most én azon kezdtem el gondolkodni hogy nem lenne esélyesebb ha januárban kezdenem el a closty+duphaston kombot? Csak azért mert ugye decemberben még bennem lesz a foggatlo rendesen, vagy így is jó ahogy az orvos mondta? Ő azt mondta a 3 levél második felétől egyből kell a rasegités és a próbálkozás, én csak ezeken most kezdtem el gondolkozni. De lehet hülyeség és tényleg úgy jó ahogy a dr nő mondta? Tapasztalatokra lennék kíváncsi :)

2021. nov. 1. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ujfajta fogamzasgatlok az utolso szem utan "nem vedenek" nem kell vele szunetet tartani. Sot abbahagyas utan akar tobb petesejt is erhet egyszerre. Sokan esnek teherbe abbahagyas utan. Bizz az orvosodban, biztos tudja mit csinal
2021. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmivel sem lesz jobb ha januárban kezded mint decemberben. Bár A fog gátló kúrát nem értem... Ha nincs menstruációd miért nem egy duphaston/norcolut kúrát csinál?..mindegy hajrá
2021. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A clostit jó lenne amúgy ultrahanggal követni... Erről nem volt szó?
2021. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lesz uh követés. Ez a fogamzásgátló kúra nekem is új. Pcos vagyok. Rendeződni látszódott a ciklusom de nem volt peteérés. Ekkor azt mondta a doktornő hogy 3 hónap foggatlo majd closty+duphaston :)
2021. nov. 2. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Pco van nekem is és nekem fél éves kihagyás után norcoluttal csináltunk ciklust majd úgy a closti. Azért kérdezem mert leginkább ez a bevett szokás ahogy másnál is olvasom. Na mindegy ha lesz uh követés mindenképp úgy csináld ahogy a doki mondja, lehet hogy januárban meg se jönne magától akkor meg hogy kezded el a clostit?
2021. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Volt nekem is olyan hogy norculuttal jött meg. De mikor elkezdtem 1000-es merckformin helyett 1500at szedni akkor beallt 34 napra. Előtte fel évig nem jött meg csak norculuttal volt hogy kaptam mellé clostilbegyt de nem volt péé. Egyszer duphastont kaptam, akkor volt pé. Most ezt javasolta a doki hogy 3 hónap foggatlo aztán amikor elfogy a harmadik levél és megjon akkor closty majd a 14.naptol duphaston, pozi teszt esetén folytatni kell a duphastont. Én csak azt hittem várni kell egy ciklust legalább a foggatlo után de ma megkerdeztem a dokit azt mondta nem kell mert alacsony hormontartalmu ezért egyből kell a rasegites még abban a hónapban mikor elfogy a 3. Levél így nagy esélyem van rá :)
2021. nov. 3. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!