Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A nődokitok mit mond az oltásról?

A nődokitok mit mond az oltásról?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk,így is másfél éve nem jön össze,gyógyszert szedek. Több ismerőstől hallottam,hogy az oltas óta nem jön meg neki, vagy egyéb nőgyógyászati baja lett. Most köteleznek rá,mert ha fel is mondok,és össze is jönne a baba,akkor meg nem látnak el oltatlanul.

2021. nov. 5. 20:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Ellátnak oltatlanul .
2021. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Ellátnak oltatlanul is, de munka nélkül nem kapsz csedet és gyedet, csak a gyest.

Az én orvosom ajánlotta, bár már babát vártam, mikor az oltás szóbajött. Épp akkor halt meg a városban két covidos kismama, akiknek a babáját császárral meg tudták menteni, de koraszülöttek voltak.

Mondjuk 8 hetesen én is elkaptam, de szerencsére enyhén megúsztam.

2021. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
Első trimeszterben nem oltanak. Ha közlöd a munkáltatóval, elvileg nem rúghat ki emiatt.
2021. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
Az oltás tényleg bezavarhat a menstruációba, de ezek nem tartós gondok. Nekem 4 hónap kellett, hogy újra normális legyen minden, te tudok olyat akinek kevesebb és olyat is akinek nem lett semmi baja
2021. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

Az enyém támogatja, 2ik trimesztertől mehet a pfizer. Egyszer mondta el, nem tukmálja, nem erőlteti szerencsére :)

Ellátnak amúgy oltatlanul is.

2021. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
#4! Majd mondd 40 fölött, amikor gyereket akarsz, hogy ugyan, mi az a 4 hónap, csak átmeneti...Amikor is mehetsz a következő adagért, és lehet, kezdheted elölről az egészet.
2021. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%
Semmit, nyílvàn búdított, mert a nőgyógyászat egy járványügyi gócpont. Én konkrétan az első vizsgálat utàn lettem koronás. A szülészet szintén. Hiába vagy óvatos vagy zàrkozól be, tuti meg fogod kapni.
2021. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
Nekem alig van olyan ismerősöm akinek bekavart vagy legalábbis senki nem említett ilyet 2 nőn kívül akiknek meg alapból voltak ilyen jellegű problémáik, sőt, 2-en is azonnal teherbe estek közvetlenül utána úgy, hogy az egyiküknek súlyos hormonális problémái vannak és nagyon régóta próbálkoztak, a másiknak pedig elsőre összejött úgy, hogy az első gyerekre majdnem egy évet vártak. Nekem, kb akkortájt jött össze a baba amikor megkaptam az első oltást. Az orvosom támogatta a második oltást kismamaként, írt egy javaslatot hogy felvehetem, nem erőszakoskodott, nem is említette magától hogy oltassak, csak amikor rákérdeztem mondta, hogy ő javasolja a szakmai konzílium alapján amennyiben nyitott vagyok rá.
2021. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%
IR és PCOS-om van, nekem pozitívan befolyásolta a rendszertelen, hosszú ciklusomat az oltás.
2021. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Nekem oltás után egyszer nem jött meg, utána meg azért, mert spontán terhes lettem. De úgy, hogy kb 4-5 éve nem jött össze. Sikertelen lombik, stb.
2021. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!