Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Napi 5-6 kávé elfogyasztása...

Napi 5-6 kávé elfogyasztása milyen mértékben csökkenti a termékenységet a nőknél?

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nálam semennyire pedig én terhesség előtt 1 évvel még 12 csészével nyomtam.
2021. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Miért csökkentené bármilyen mértékben is?
2021. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

12 csésze ????? / Nap ????

Hat ez fuggetlem a nemtol durva. Nem okoz oriasi karokat de minek 12 db kave???


En napi 1 kisebb kavet fogyasztok reggel,tejjel habbal es nagyon keves cukorral a pottyos bogrembol. ☕🍪🍩


Meg nem szultem de dokit kerdeztem errol. Mondta hogy ihato a kave de pl energiaitalt inkabb mindenki mellozze pasik is. De havi 1 energiaital se horror. Napi 1 kave teljesen jo. Akar 2.


No de 12? Ejszakazol?


25n

2021. nov. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TAKIMLISIM válasza:
78%
Ha nem is a termékenység miatt, de a jövőd miatt csökkentsd a mennyiséget. Òriási terhelés a szîvednek, kb mintha tiltáson pörgetnél állandóan egy motort. Egy két csésze oké, de annál több kb garantàlja a parkinsont és brutàl mòdon szárít. Ha àlmos vagy néküle, vezess be mozgàst az életedbe, akkor sokkal aktívabb leszel. Ha még úgyse, lehet a hormonháztartàssal bajod, nekem pl a pajzsmirigyem alulműködött amikor nagyon fàradékony voltam.
2021. nov. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Prof. dr. Branyiczky szerint a szervezet pajzsmirigy hormonként érzékeli a koffeint, ezért kevesebbet termel. A hormonhiány okozhat meddőséget (fáradtságot is, 22-es csapdája).
2021. nov. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Napi 4-5 kávét ittam, és elsőre összejött a baba.
2021. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jah... 1 hetem egy fél éves projekt leadásra, amit kiadtam 25 embernek, de nem sikerült megcsinálniuk. Szóval azon a héten összesen 8 órát aludtam, amúgymeg dolgoztam. Akkor úgy rászoktam a kávéra, hogy tényleg márcsak azért ittam mert nélküle elvonási tüneteim voltak. Álmosság, fejfájás stb.

De sikerült leszokni róla.

2021. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!