Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek hanyadik lombik sikerült...

Kinek hanyadik lombik sikerült? Nekem most volt a harmadik sikertelen. Kétségbe vagyok esve teljesen.

Figyelt kérdés
2021. nov. 8. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3. után kerültem végre rendes dokikhoz és kezeltek megfelelően. A 4. sikerült.
2021. nov. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi volt a gond?
2021. nov. 9. 03:40
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

8 sikertelen után spontán.

Ebből 6 volt stimuláció, 2 FET.

35 évesen.


36 hetet töltöm lassan.

2021. nov. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Volt egy stimum beultetes nelkul. Kovetkezo stimu egy ET es egy FET sikertelen.

Most ujabb stimu es ET +6 napon vagyok tele remenyekkel.

2021. nov. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ires vagyok és ezt nem megfelelően kezelték.
2021. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4 válaszoló.

Drukkolok neked nagyon

2021. nov. 9. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Koszonom szépen!
2021. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Szia!Megértem hogy kezdessz kétségbeesni.Én is hasonló helyzetben vagyok és kezdek teljesen szkaptikussá válni ugyanis 2 nem sikerült és a 3. is ha minden igaz nemsoká megkezdődik de már nem úgy állok hozzá mint az elején.

Nem igazán hiszek a dologban pedig kellene tudom.Szerintem a fő probléma hogy alap vizsgálatok vannak csak és így sok probléma nem derül egyik oldalon sem és kb csak tippelgetnek vaktölténnyel.Így mit is várunk?

Másik pedig hogy az embriót amit beültet ami az egész folyamat lényege hisz Őbelőle lesz a babánk sem nézheti meg mielőtt beültetné és így hibás embriók kerülhetnek beültetésre amiből persze hogy nem lesz semmi.Nem lehet megnézni az embriót mert a törvény nem engedi,nevetséges és emiatt sokan mint a torkos borz úgy járnak meg sok a beteg és fáradtak az orvosok is ez az igazság.Nem biztos hogy ez az államosítás olyan jót tett de ez már más téma mert nem ez volt a kérdés.Szerintem Kérdező ha elfogadsz egy jó tanácsot akkor próbáljátok meg külföldön persze csak ha anyagilag megengedhetitek magatoknak mert itt nem biztos hogy kiderül eminek ki kéne vagy nincs is probléma hanem egyszerűen nem volt szerencsétek eddig.

Külföldön egyébként megvizsgálják az embriót mielőtt beültetik és 5.napig kultiválják.Sok sikert!

2021. nov. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk elsőre sikerült szerencsére. Nálunk a férfi oldalon voltak gondok,de igazából szerencsénk is volt mert csak 3 petesejtem lett és kettő termékenyült meg. Most vagyok 26 hetes és 36 éves.

Nálatok mi a gond?

2021. nov. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!