Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 10. DPO-n hcg: 10,17 mIU/ml?...

10. DPO-n hcg: 10,17 mIU/ml? Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom mielőtt bárki is beszólni minek csináltattam ilyen korán vérvételt. Azért mert volt egy korábbi vetélésem aminek az okozója lehet a PM alulműködès volt, és mivel teszteltem a 10. DPO-n egy pozitívat, gondoltam együttal HCG-t is kèretek a vérvételen.

Ennek az értéke: 10,17. Ez mennyire normális így a nem várt előtt 4 nappal?



2021. nov. 23. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek szerint terhes vagy (ha a laborban a nem terhes ref. tartomány felett van), de ebből a 10-es HCG-ből még bármi lehet. Pont annyit tudtál meg belőle, mint a pozitív pisitesztből.
2021. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyébként elég meglepő eredmény, tekintve, hogy a vizeletben sokkal alacsonyabb a HCG koncentráció, mint a vérben, és az érzékenyebb vizeletes tesztek is 10 mu/ml-es koncentrációt mutatnak ki. Tehát ha már pisiből pozitív volt a teszt, akkor a vérben ettől jóval nagyobbnak kellene lennie a koncentrációnak. Biztos pozitív volt az a pisiteszt? És mikor volt a pisiteszt, mikor a vérvétel?
2021. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A reggeli tesztem nagyon halvány volt, majd ezután a vérvétel 11-kor, majd 15-kor egy predy teszt amin már látható a 2. Csík rendesen :)
2021. nov. 23. 18:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Így egy vérvételi értékből nehéz biztosat mondani. Ha orvos küld el, akkor szokták kérni, hogy csináltass még egyet 2 nap múlva is, és a hormon emelkedéséből lehet bármit is levonni. Szerintem még bármi lehet és kívánom a legjobbakat!
2021. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Folyt.

Most látom, hogy még 4 nap van a nem vártig, akkor viszont inkább rendben van szerintem! mint sem. :)

2021. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszonom:) penteken megyek ujra egy hcg szintet nezetni.

Igazabol azert is irtam, hogy vasárnap/hetfon lehetett most a beagyazodas (olyan furan ereztem magam)

Tegnap negativ volt a terhessegi teszt, ma már halványan de pozi:)

Remelem beindul :)

2021. nov. 23. 19:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia azt biztosra tudom h nálam 6 os hcg szintet még halványan de mutattta a 10es teszt. Én az ürülés miatt nézettem és pont aznap csináltam egy 10es tesztet mikor levették a vért.
2021. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mára már erősödött láthatóan a tesztem :)

Lehet nagyon buta kérdès, de a beágyazódás tarthat még? Vagy ha már termelődik hcg akkor az már befejeződött? ☺️

2021. nov. 24. 11:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Beágyazódás kezdetétől termelődik a hcg. Így simán tarthat. De az jó jel hogy erősödik.
2021. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor örülök:) köszönöm a segítsèget:)
2021. nov. 24. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!