Kémiai terhesség?

Figyelt kérdés

Korábban írtam már, hogy nem várt napja előtt pozitív hcg teszt, erősödik. Hcg vérvétel is bőven erősödőtt. Pénteken már 96 mUI/MI

Szombaton a nem várt napján a clearblue teszt 2-3 hetet írt, erősödő predy is (majdnem egyforma erősségű a kontrollal)

TUDOM, akik oktatni szeretnének, szét parázom magam és bújom a netet. De ne ítéljetek, ez nagyon nehéz főleg hogy volt korábban missed ab.

A lényeg, ma reggel csináltam egy újabb tesztet, amilyet eddig is és halványabb lett egy kicsit mint 2 napja..

ez kémiai terhesség? Azóta semmi barnázás, semmi vérzés.

Holnap elmegyek egy hcg-re az fog nekem konkrét választ adni TUDOM!

De volt valakinek ilyen szituáció, lehet baba?



2021. nov. 28. 13:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy csak nem volt olyan koncentrált a vizelet. Holnap megnyugszol.
2021. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a csíkok hasonlítgatását és a tesztelést is. _Semmit_ nem fogsz belőle megtudni. Soha nem volt túl erős a tesztcsíkom. Először teszteltem a nemvárt napján egy közepesen erőset, két nap múlva meg halványabbat. Aztán a hatodik héten mielőtt dokihoz mentem, előző nap elkezdtem barnázni. Jól felhúztam magam, és az utolsó otthon lévő tesztet idegségemben ellőttem délutáni pisivel. Extra halvány lett. Aztán másnap a doki megállapította, hogy minden a legnagyobb rendben. Most vagyok 16 hetes.

Teljesen felesleges paráznod ezen. Nekem is az volt.

Ha pedig netán sajnos mégsem akarna megmaradni ez a baba, sajnos akkor sem tudsz mit tenni, teszt ide vagy oda.

2021. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszi. :) amúgy a kémiai terhességnek a jele az lenne ha napról napra csökken a teszt? Vagy hirtelen eltűnik?
2021. nov. 28. 13:50
 4/25 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm! Igazad van teljesen! Ezzel szembe szállni sem tudok! Csak nagyon nehéz.. én ilyen “hülye” vagyok és szét aggódom inkább magam. De köszi, jó kis példa vagy hogy lehet így is:)
2021. nov. 28. 13:52
 5/25 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt a kémiaim hogy halvány pozitív lett a tesztem és nem igazán akart erősödni,hcg 15 lett.Nem igazán reménykedtem ilyen alacsony hcg-vel és igazam is lett mert 4 nap múlva már negatív volt a teszt és hcg 5-re csökkent
2021. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Értem, sajnálom:/

Akkor a 96-os hcg úgymond elég magas?

2021. nov. 28. 14:16
 7/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom

Másnak 160 volt és egy "idős" terhesek voltunk

Semmit sem jelent a hcg mennyisége

Majd az első uh-n derül ki mi a helyzet

Lehet üres petezsák is akár vagy bármi

Várd ki az uh-t

2021. nov. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm:)
2021. nov. 28. 14:42
 9/25 anonim ***** válasza:

Nekem a kémia terhességemnél a hcg először 164 volt majd 220. Ez nem azt jelenti, hogy nálad is az lesz. Mindenki szervezete máshogy termeli a hcg-t és más tempóban, ezért is vannak béta-hcg hetekre lebontott táblázatokban hatalmas határértékek. Pl: 4ik héten min.4-max.426, 5ik héten min.18 max.7340.

Én onnan tudtam, hogy valami nincs rendben, hogy az első teszt után 1 héttel ugyanolyan, vagy még halványabb lett a tesztem, aztán megjött.

2021. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hogy alakultak a hcg eredményeid eddig? Ezek szerint nem a 96os érték az első.
2021. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!