Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tegnap volt a férjem termékény...

Tegnap volt a férjem termékénység vizsgálaton és rendben volt nála minden ! Mostmár szeptemberben volt 1 -éve hogy próbálkozunk de semmi van már két gyerkőc a harmadikat szeretnénk ! Milehet a probléma ?

Figyelt kérdés
Babatervezés

2021. dec. 1. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Nem szeretnélek megbántani, csak megérteni...

Akinek egy sem sikerül, megértem, hogy mindent megtesz azért, hogy legyen. De kettő után mégis mi értelme van?

2021. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Mert SZERETNÉ egyes, azért.
2021. dec. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Ha a férjednél minden rendben, akkor logikus, hogy téged kéne megvizsgálni. Ez megtörtént? Ha igen, mi lett az eredménye?


Amúgy hány évesek vagytok? Ha pl. te 40 év felett vagy, akkor tulajdonképpen semmi különös probléma nem kell ehhez.


Amúgy én se értem, hogy 2 gyerek után miért vagytok erre így ráfeszülve.

2021. dec. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
27 a férjem én pedig 33 !
2021. dec. 1. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy van már kettő, lehet, hogy valami változott a te egészségedben (hormonális egyensúly, pajzsmirigy, cukor/inzulin, kevesebb megtermékenyíthető petesejt, elzáródott petevezeték, a korábbi szülésektől függően pl császár miatt hegesedés stb). Szóval bőven van még mit kivizsgálni. Az jó, hogy a párodat már vizsgálták, akkor most te jössz.
2021. dec. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!