5 napos menstruációm 8-9 napra hosszabbodott, ciklus 14.napján lesz tüszőrepesztés Ovitrellével. Jól gondolom, hogy mivel kitolódott a menzesz, ezért nem lesz addigra megfelelő méretű petém? Többi lent.

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 21:56
 1/3 A kérdező kommentje:

Ciklusaim 27-30 naposak. Ebben a ciklusban 27.napra jött meg, és 5 általában 5 nap alatt lezajlik, első 3 nap piros utána csökken a mennyiség és 4-5.nap barnával elmúlik. Most még 5-6.nap is piros volt, 7-8.nap kis piros barnával. Még ma a 9.napon is tapasztaltam egy kis barnát a nyákomban. Érezhetően más volt ez a ciklus, nem tudom miért. Valami kisebb fertőzésem lehetett, mert 5 napig enyhén ment a hasam, 2x teszteltem covidot de nem vagyok az.

Kérdésem arra vonatkozik, hogy úgy tudom a tüszők a ciklus 1.napjától kezdenek érni, növekedni. Tehát attól, még hogy kitolódott ez a vérzésem, még lehetnek "szokásos méretűek" a tüszőim? A vérzés kitolódása van hatással a peteérésre? 14.napon tüszőrepesztést csinál az orvosom, ha az endometrium és domináns tüsző is megfelelően nagy. Általában a 12-14.napon már 22mm-es szokott lenni a domináns tüszőm és az endometrium 9-10mm. Babát szeretnénk. Bocsánat hogy hosszú lett.

2021. dec. 2. 22:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam ilyenen, mert az elején járunk, de szerintem az orvost kérdezd meg erről, mert nem látunk beléd🙂

De biztosan még ő sem fogja tudni talán erre a választ, gondolom ultrahangon megnézi. Ha nem elég nagy esetleg visszahív pár nappal későbbre

2021. dec. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, meg fogja nézni UH-val, mindig megnézi, kedden megyek, akkor úgyis megtudom, csak addig is érdekel. Mert azt lehet tudni azért, hogy a tüszők mikortól növekszenek, és hogy esetleg ezt befolyásolja-e egy kitolódott ciklus...
2021. dec. 3. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!