Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Természetes megtermékenyítés,...

Természetes megtermékenyítés, mint megoldás, de kapcsolaton kívülről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek abban az esetben, ha egy pár férfi tagja terméketlen, viszont szeretnének gyermeket, de nem mesterséges úton?

Nagyon elítélendő lenne?



2021. dec. 25. 12:22
A kérdező szavazást indított:
Támogatom!
Ellenzem!
Kifejtem alább részletesen.
41 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Magyarán a nő férfi tudtával rendszeresen lefekszik egy másik pasival, amíg terhes nem lesz?

Jó ötlet. Végül is a nő így ugyan engedéllyel, de csalja a pasit, ami biztosan jót tesz a házasságuknak. Ha terhes lesz a nő, nagy eséllyel ott hagyja.

2021. dec. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Inkább az örökbefogadás, azt a férfiak jobban elfogadják. Egy férfit az zavarni fogja, ha más spermájával termékenyítenek meg, más gyerekét hordod ki és azt kell nevelnie. Érdekes tény, hogy ennél a más spermás dolognál az örökbefogadást jobban elfogadják. Ha meg mással fekszel le, ami nem is tudom hogy jut eszedbe, gondolom a természetes ezt jelenti, egyszerűen undorító a pároddal szemben, megcsalás. Sok férfi amúgy a saját gyerekét sem akarja nevelni, nem hogy másét.
2021. dec. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy nekem ez nagyon úgy hangzik, hogy egy ócska indok arra, hogy egy másik palira viszket neked. Ez egyszerűen abszúrd. Gondolom sunyiban nem mered csalni, mert hamar kiderülne. Abszolút elitélendő ez az ötlet. Fogadj örökbe vagy keres olyan új férjet, aki termékeny. A mostani meg keres egy szintén terméketlen nőt vagy gyermekmentest, aki nem akar gyereket. Ha meg együtt akartok maradni, akkor vagy klinikai mesterséges, ha tényleg nem zavarja a férjed, hogy más gyerekét hordod ki és kell nevelnie v örökbefogadás.
2021. dec. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Szia. Mesterséges úton,mástól is..hányinger az egész. Max ahogy előttem írták örökbefogadás
2021. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%
Hát te aztán nagyon szeretheted a párod...sajnálom szegényt 😅
2021. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk ha menne az értő olvasás, akkor leesett volna a 2.,3., 4. és 5. valaszadonak, hogy a pasi tudtával és beleegyezesevel történne....
2021. dec. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Ha nagyon nem menne a teherbeesés, akkor inkább örökbefogadnék, nem variálnék ennyit a megtermékenyüléssel.


30/N

2021. dec. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
6, de leesett és kifejtettük a véleményünket. Mellesleg nekem senki nem fogja beadni, hogy egy pasi tűrné azt, hogy a felesége más pasival fetrengjen. Én meg csak azt írtam le a mesterségesnél is, hogy sokszor a férfiak azt mondják szeretnének gyereket és jó nekik idegen spermával, nos hazugság. A legtöbbször végül lelépnek, mert tudat alatt ezt nem tudják elfogadni, hogy nem tőle van, míg az örökbefogadást valahohy jobban elfogadják. Mondjukpl. ha a petesejt idegen nőé, azt mindketten elfogadják jobban. A férfi azért, mert félig az övé, a nő, meg mivel ő hordja ki ugyan úgy a sajátjának érzi, tekinti. Ezért is fordul sokszor elő, hogy a béranya mégis megtartja a gyereket.
2021. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Itt sokan nagyon nincsenek tisztában egy örökbefogadással! Hogy milyen úton megy végbe,milyen hosszú a várólista,és hát hogy is mondjam,egy bizonyos nemzetiségű általában az örökbe adott gyerek,úgy 80%-ban.

De persze akinek nincs ilyen problémája könnyen írja hogy fogadj örökbe.Nem olyan egyszerű az sem manapság,sajnos.

Ha én lennék a párod helyében elhagynálak,ha természetes úton szeretnél teherbe esni,és én nem vagyok rá képes.Nincs olyan érv,amivel megtudnál győzni hogy helyes amit kigondoltál!

2021. dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
9. Tudom én is, hogy nehéz örökbefogadni, csak írtam, hogy azt jobban elfogadják. Mindenesetre éveket várni is jobb, mint természetesen csinálni valakivel gyereket a mesterséges helyett ilyen problémánál. Beteg ez az elképzelése a kérdezőnek.
2021. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!