Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A barnázásnak köze lehet...

Tim. kérdése:

A barnázásnak köze lehet hozza hogy nem sikerül a baba?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 1 éve próbálkozunk a babával. Voltam hormon vizsgálaton, pajzsmirigy működést is néztek mindent rendben találtak. Páromat is megvizsgálták nála is minden rendben van. (Annyi talán fontos lehet hogy hátrahajló méhem van, bár az orvosom azt mondta, hogy az régi mende-monda hogy azzal nehezebb a teherbeesés. )

Minden mensesemet megelőzni 1-2 napig tartó barnás pecsételés. Nőgyógyászom erre azt mondta ez nem baj, én megis aggódom. Volt akinek ilyen barnázás mellett sikerült a kisbaba? Ennek köze lehet hozzá ha nem jön a gyermekáldás?

Szedem a Gál babaváróját, inofolicot, előző hónapban kiprobaltam a méhpempőt. Most a György teát kezdem el, hátha.

Párom maca port szed és mellé a fer14-et.

25 éves vagyok pàrom 30.



2021. dec. 26. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
A barnázás általában progeszteronhiány jele. Menj el endokrinológushoz.
2021. dec. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hozzá köze, de nem feltétlenül. Nálam nem volt progeszteronhiány, mégis a menstruációt mindig megelőzte egy nap barnázás. Pár hónap alatt teherbe estem, nem befolyásolt semmit.
2021. dec. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt barnázás és nem sikerült a baba. Írt fel a dokim progeszteront, amit peteérést követően kellett elkezdenem, abban a hónapban terhes is lettem. Már 15 hónapos a kislányom.
2021. dec. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem csak barnázás volt, hanem félidőben gyakran napokig tartó, esetenként darabos vérzés, ami nem menszesz volt. És gyakran menszesz előtt is barnáztam, vagy vérezgettem. Ez ugy 5 évig rendszeres volt, kb 8 nőgyógyasznál jártam, senki nem tudta mitől van.

Emlékszem 2019 szeptemberben a 7 napos menszesz előtt 8 napig (!!) véreztem. Október rendben volt, novemberben pedig nem jött meg. 6-11 hét között barnaztam, kaptam progeszteront, végül minden komplikáció nélkül a 39. héten teljesen egészségesen megszületett a babám. Azóta nincs semmi ilyen gondom.

Es 35 éves voltam, nem 25, ami elvileg még nehezíti

Sok sikert!

2021. dec. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem minden alkalommal barnázással indult a menstruációm, mégis az első próbálkozós hónapban összejött a bébi, szóval nem feltétlen biztos, hogy emiatt nem jön össze. Mindenesetre jobb kivizsgálni a dolgot, mert ha progeszteronhiány áll fenn, az tudják orvosolni.
2021. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam női nemihormon vizsgálaton ahol néztek progeszteront es teljesen rendben volt.
2021. dec. 26. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is barnázás volt mindig menzesz előtt 1, max két napig, a prog. szintem teljesen rendben volt.

Uh-s ovu követés volt már?

Én a termékenységtudatot javaslom még esetleg. Szerintem remek tudás, hogy megismerd a saját tested működését. Én előtte szentül azt hittem sokkal korábban van peteérésem.

2021. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!