Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen vizsgálatok várnak...

Milyen vizsgálatok várnak ránk, ha nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés

5-hónapja próbálkozunk vele, de eddig semmi.

Nem tudom miért,kezdek kicsit félni hogy nem is lehet babánk, de próbálok nem aggodalmaskodni.

Tudni kell, hogy én beteg vagyok cukorbetegségem van, illetve hashimoto-m is. De egyik betegségem se súlyos, abszolút kordában tartom egészséges életmóddal, és az orvosom szerint a leleteim csodálatosak, és ez így nem indok szerinte arra, hogy ne essek teherbe.

Csak azért írom le mindezt, nem tudom a cukorbetegeknek más-e a meddőségi vizsgálat, vagy valami. :) A férjem teljesen egészséges.


Sokszor hallottam hogy párok meddőségi vizsgálatra mennek, de ezen belül nem tudom pontosan ez mit jelent, milyen vizsgálatot?

Mit vizsgálnak? És hogyan?


Én 27-éves vagyok, a párom 33.



2022. jan. 1. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
5 hónap az még semmi, ne idegeskedj ezen. Csak élvezzétek egymást, meg hogy nem kell védekezni. 😊
2022. jan. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Párodnak sperma és andrológiai vizsgálat.

Neked vérvételek, ahol mindenféle hormonokat néznek, illetve petevezeték átjárhatósági vizsgálat.

Ezek az alapvizsgálatok. Ezek eredményétôl függenek majd a továbbiak.

2022. jan. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Ne menj domihoz,mert elzavar.Nekunk 2 év alatt jott össze és semmi bajunk.Egy év után szoktak dokihoz menni.
2022. jan. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

3-as.


Ez az 1 év csak "szokás". Nekem azt mondta a doki, amikor elkezdtünk próbálkozni, hogy 6 hónap után elkezdhetjük a kivizsgálást. Akkor 28 voltam.

2022. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják cukorbetegeknek nehezebb a teherbe esés. Nekem 6 hónap kellett hogy teherbe essek, az vetéléssel végződött, aztán ujjabb 6 hónap es ismét teherbe estem. 1 ev utan foglalkoznak veletek, addig azt mondják hogy normális
2022. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!