Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lehet a baj ha 4szer volt...

Hajni5 kérdése:

Mi lehet a baj ha 4szer volt halvány pozitiv tesztem aztán mégis csak megjött 3hét mulva,vagyis nem marad meg a baba.lassan egy éve próbálkozunk és nem sikerül.előző kapcsolatomból van 2 gyerekem.hol kell mindkettőnket kivizsgtatni?

Figyelt kérdés
Páromnak még nincs gyereke de szeretne.vércsoport miatt is lehet hogy folyton nem sikerül a terhesség?hol kell a páromnak kivizsgálást kérnem?

#Terherbe esés probléma
2022. jan. 3. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha teherbe tudsz esni, csak nem tudod megtartani, legvalószínűbb valami hormonális probléma (pl. pajzsmirigy, cukor), de persze lehet más is. Ezek kialakulhatnak, ahogy idősödtél akkor is, ha előzőleg nem volt vele gondod. Háziorvos is el tud küldeni egy általános vérvételre kezdőkörben, de endokrinológus tudja alaposabban kivizsgálni. Illetve persze nőgyógyászhoz mindenképp menj el azért, ő a szervi okokat tudja kizárni, és éves rákszűrésre úgyis illik menni, pláne ha babát szeretnél biztonságosabb is előtte, mint terhesen.
2022. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1# nagyon jól leírta, ezt részletesen. Vér vizsgálatbol mindent ki lehet, szűrni. pete és sperma vizsgálat.
2022. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.sperma vizsgálatot hol kell intézni?
2022. jan. 4. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Andrológus. Ott azt nézik meg, mennyi, milyen. De ha 4x teherbeejtett, nem hiszem, hogy ez a gond. Ha genetikai összeférhetletség, szerintem az megint más vizsgálat. De vannak orvosok, akik a sorozatos ún. habituális vetélés okának kiderítésével foglalkoznak.
2022. jan. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én genetikai összeférhetetlenségre gondoltam elöször.

Nővéremnek is volt inzulinrezisztrnciája 2éve voltam én is megnézetni azt mondták nincs ilyenem.aztán ki tudja

2022. jan. 5. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!