Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez a jósteszt pozitív vagy...

Ez a jósteszt pozitív vagy negativ ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Ez az első olyan ciklusom , hogy jóstesztet használok az esetleges terhesség kimutatására . Három nappal a nemvárt előtt vagyok és nem tudom ez a csík jelent e valamit . Ciklusom es ovulaciom normális , ovulaciokor természetesen nagyon egyértelműen erős es pozitív a teszt , de nem tudom most ezt hogyan könyveljem el . Tudnátok segíteni ?

Esti vizeletbol készült



[link]



2022. jan. 5. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Jóstesztnek reggel, első vizeletből kellene használni az ovutesztet.
2022. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen , azt elfelejtettem írni , hogy a tegnap es ma reggel is végeztem tesztet , ami kb ugyanolyan erősségű lett mint a mostani


[link]

[link]

2022. jan. 5. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Értem. LH teszttel akarsz HCG-t kimutatni.

Vagyis nem értem... Kb. mintha a szemeddel akarnál hegedülni...

Ugye tudod, hogyan működik az LH teszt?! Ugye tudod, hogy luteinizáló hormon bizonyos mértékben mindig van a szervezetedben, így az LH teszt _mindig_ 2 csíkos?!

3 nappal vagy menstruáció előtt. Mi előnyöd származna abból, ha 3 nappal előbb tudnál a terhességedről? Komolyan érdekel, hogy mit lehet ez a 3 nap alatt tenni, amit 3 nappal később már nem.

2022. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen ,tudom hogyan kell használni az LH teszteket. Ha szerinted az LH teszt mindig 2 Csikós , akkor mi értelme van használni ? Hisz akkor mindig tudnánk az eredményt előre . Tudom, hogy növekszik , csúcs ,aztán csökken .. A kérdésem az volt , jóstesztként tekintve rá ez inkább pozitív vagy negativ ..
2022. jan. 5. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Nincs olyan, hogy jósteszt. Van ilyen babona vagy urban legend, vagy nevezzük, ahogy tetszik, de akkor már inkább pisilj afrikai karmosbékára, az biztosabb eredményt ad.

És de, mindig 2 csík van az LH teszten, és a tesztcsík erősségét figyeljük rajta a kontrollcsíkhoz viszonyítva. Nem pedig a csíkok száma a mérvadó, mint a HCG tesztnél. Nem is értem, ha valóban használtad eddig, ez hogy nem tűnt fel?!

2022. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Az LH teszt igenis mindig 2 csíkos,csak annál a csíkok erőssége a lényeg… ez a jósteszt a legnagyobb hülyeség a világon. Nem is értem, ki az aki ad rá. Ha működne és megbízható lenne, nem lenne értelme a HCG terhességi teszteknek a piacon lenniük…

3 nap már nem a világ, bírd ki, ha nem jön meg, vegyél normális terhességi tesztet, az is párszáz forintos tétel…

2022. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Előző terhességemnél nagyon jól működött a jós teszt, de amikor az mutatott valamit már a hcg is derengett.

És a jós napról napra erősebb lett.

2022. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha ez LH teszt akkor negatív, az akkor pozitív ha mindkét csík egyforma vagy a tesztcsík erősebb. Én egyszer próbáltam mensi előtt este, kb ugyanilyen volt és rá pár napra megjött, szóval sztem még mensi előtt HCG tesztet használni is több értelme van
2022. jan. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Erre a kerdesre most kivancsisagbol gyors ellottem egy lh tesztet. 7+2 napos terhes vagyok. [link]

de nekem 10 nappal ovu utan mar pozitivak voltak a tesztek, nem erdemes lovoldozni az lh teszteket.

2022. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!