Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Duphaston abba hagyasa terhese...

Duphaston abba hagyasa terhesen? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy szedtem most 5 napig 2x1 clostilbegyt, majd a ciklusom 14.napjatol a 24.ig duphastont kell szednem ha pozitív a teszt, akkor tovább kell szednem. De mi van akkor ha nem mutatja ki a 24 napon csak később, és a duphastont abba hagytam? Baj csinálok azzal ha esetleg a nem várt mensi napjáig szedem és ha aznap is negatív, akkor hagyom abba? Koszonom előre is

2022. jan. 8. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem az orvostól kérdezed meg, aki felírta?!

Ha itt azt írják, hogy szedd, akkor szedni fogod, ha nem akkor nem?!?? Ne már komolyan...

2022. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat ez fura... Kerdezz ra a dokidnal, sztem vmit félre ertettel. Nem szedtem duphasont, de furcsallnam h csak 24ig kell, sot az meg furabb h ott kéne tesztelned
2022. jan. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bloo1235458 ***** válasza:
Nem szabadna semmi bajnak történnie. Enis így szedtem, picit később volt peteeresem mint a 14.dik nap. Ovulációs teszt alapján plusz doki uh alapján láttuk mikor van peteéres onnantól 10 napig szedtem duphastont. Abbahagytam 2 vagy 3 napjára rá lett pozitív a terhességi tesztem, felhivtam és a biztonság kedvéért szedtem a 10.dik hétig tovább a duphastont. Ha minden rendben van akkor nem történik semmi baj 😊
2022. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

28 naposak a ciklusaim ezért mondta hogy a 14naptol szedjem 10 napig, 10.nap teszt, ha pozitív akkor tovább kell szednem. Csak én azon gondolkodtam hogy mi van ha nem aznap lesz pozi hanem rá pár napra a gyógyszert meg abba hagytam

Utolsó, köszönöm, ez biztató 😊

2022. jan. 10. 00:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is szednem kell ovulációtól a Duphastont.

A ovu+14.napon kell tesztelnem és ha negatív csak akkor hagyhatom abba a hormont.

2022. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!