Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aki oltás hónapjában lett...

Aki oltás hónapjában lett terhes, a teszt erősödött rendesen?

Figyelt kérdés

Nem tudom mire vélni, 6 napja nagyon halvány pozi tesztjeim vannak, de eddig a kémiai terhesség miatt nem csúszott a mensim, ma 16dpon vagyok, 15 dpon szokott megjönni.

1-2 nap szokott + lenni majd negatív és megjön, amikor kémiai.

Kicsit félek a méhen kivülitől is, a jobb oldalon néha feszül az oldalam, este fájt is.

Mensinek nyoma sincs.



2022. jan. 9. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
1 db halvány pozitív teszt is azt jelenti, hogy várandós vagy, ha nem túl korán csinálod. Felesleges tesztelgetni, ha van pozitív, foglalj időpontot a 7-8. hét környékére és örülj.
2022. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon túlaggódod. Tedd le a teszteket és ennyi! Ha megjön, nem lesz baba, ha nem jön meg, akkor meg lesz. A kémiai, amit itt anynira felhozol, az nem terhesség. Soha nem tudod meg, ha nem tesztelsz a szextől kezdve minden áldott nap. Hagyd abba!
2022. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Minden hónapban tesztelsz???????
2022. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Nekem oltás nélkül is lassan erősödött és nem is lett jó a vége!

És igen én is minden hónapban teszteltem. Jobb volt a negatív tesztet látni mint a menstruációra várni!

2022. jan. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4 nekem a szívhang nélkülinél, szépen erősödött, még is rossz vége lett.

Sajnos amíg nem születik meg egészségesen semmi sem biztos.

2022. jan. 10. 13:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!