Volt akit túlstimuláltak inszemináció előtt?

Figyelt kérdés

Nekem 8db injekciót írtak fel,azt adom minden este. Nem sok az egy kicsit? Nem lesz tőle túlstimulációm? Nektek mennyi injekciót kellett beadni? Nem volt gond vele?

Félek, mert ha túlstimulálnak, akkor elmarad az inszem ,és már több mint 2 éve várjuk a csodát,ebben van minden reményünk.



2022. jan. 12. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Hú engedd el kicsit, nagyon rá vagy pörögve!

Egyéni beállítással megy a stimu. Rád nézve semmit nem jelent, hogy mások mit és mennyit kaptak.

2022. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Javaslom a fehèrjeshaket


Elvileg segít a túlstimulálás elkerülésében.


Drukk!!

2022. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az injekciók darabszámától függ a túlstimuláció, hanem a bennük lévő hormonmennyiségtől.

Inszeminációhoz általában kicsi hormonadagokat szoktak felírni. Én 75 NE-t adtam magamnak akkor, naponta (de ez is egyéni, számít az életkor, testsúly, hormoneredmények...stb.).

Lombiknál a napi(!) adagom volt 4-5 injekció; 300-450 NE-gel. Ebből egyszer lett hyperstimuláció, akkor 25 petesejtet szívtak le; de nem lett belőle különösebb baj, csak puffadt volt, és fájdogált a hasam; de még a beültetés sem maradt el; annyi volt, hogy előtte volt egy plusz UH-om, ahol megnézték, hogy van-e víz a hasüregembe.

2022. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 petesejtem lett, nyilván az inszemhez túl sok volt. Megkérdezték szeretném e hogy leszívják vagy hagyjuk ezt a hónapot. Mondtam hogy szívják le. Úgyhogy lombik lett belőle. És sikerült :)
2022. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Engem túlstimuláltak. 75-ös fostimonnal kezdtem, aztán 1 hét múlva 150-et írtak, rá 4 napra 225-t írta doki újabb egy hétre, de én kértem hogy 3 nap múlva nézzenek rám. Kaffogott a doki, hogy minek, úgyse lesz semmi ebből a hónapból és inkább menjünk lombikra. 3 nap múlva látták, hogy valami nagyon elindult, így azonnal leállították. Inszemkor már nem voltam túl jól, kérdeztem, hogy nem túlstimuláltak? Doki azt mondta hogy nem, érett tuszo 2 van, kicsit strammabb is lehetnék, nem kell nyafogni egy kis puffadás miatt. Így megcsinálták az inszemet. A papírra 11 éretlen tüszőt írtak... Napról napra rosszabbul lettem, kiderült, hogy durva hipertsimu lett a vége mégiscsak (20 cm-esre duzzadt petefészkek tele 5 cm-es cisztákkal, víz a hasüregben) De én 2 hétig szúrtam magam és második hétben már nem sima adagokkal. De a történet amúgy nem horror. Maga a túlstimulálás nem volt kellemes, hetekig alig tudtam ülni, feküdni, feszült a hasam, szédültem, de a kórházat elkerültem és sikerült az inszemináció.
2022. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Előttem többen leírták, amit szerettem volna, így azt nem ismétlem.

Arra reagálnék, hogy azt írod, hogy ebben van minden reményetek. Próbálj ne így hozzáállni, mert sajnos a lehető legkevesebbszer fordul elő, hogy az első inszemináció sikerül - pláne ha már évek óta nem jön össze. A lombik nagyobb eséllyel sikerülhet elsőre, de inszemnél erősen fel kell készülni lelkileg hogy nem sikerül. Persze érthető, hogy nagy reményeket fűztök hozzá, mert azt érzed, végre történik valami. Én is így voltam. 3 inszem után végül az első lombik sikeres volt. Azért mondom ezt el neked, mert épp az egyik legjobb barátomék is benne vannak ebben, és ők is úgy indultak neki az első inszemnek, hogy nah most. És sajnos nem jött össze és nagyon mélyre zuhant meg a felesége. Próbálj olyan forgatókönyvet is készíteni, hogy mi van ha nem. Persze nem azt mondom, hogy légy pesszimista (bár amióta az én lombikom sikerült úgy hogy annál negatívabb nem is lehettem volna, nem annyira hiszek benne, hogy a lelki állapot befolyásolna bármit is - max a közérzetedet, ezért meg mindenképp érdemes pozitívan nekivágni). Mindenestre maradj reális!

2022. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azért bizom benne hogy összejön,ugyanis semmi bajunk sincs! Se nekem, se a férjemnek! Minden eredményünk tökéletes! Van már egy gyerekünk, a második 2 éve nem jön. Nem tudják mi az oka hogy nem sikerül,azt mondta a dokim hogy 99% hogy sikeres lesz az inszemünk,mert semmi bajunk sincs

Bizakodok! Ha mégse, akkor se áll meg az élet, haladunk tovább , nem fogok összetörni, hisz annyi minden volt az elmult 2 évbe.

2022. jan. 15. 13:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont így voltunk mi is. Minden rendben, gyerek is van. Mégsem sikerült egyik inszem sem. Tényleg próbáld ne csak ebben látni a sikert, nagy sírás lehet a vége. Drukkolok nektek!
2022. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Ilyet egy felelősségteljes meddőségi s orvos se mond, hogy 99% hogy sikeres lesz. Miért? Mert annál sokkal több párnál nem találnak (elsőre) semmit, mint ahánynak utána sikeres lesz az inszeme. De nektek hajrá! Legyetek kivételek!
2022. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kerdező,sikerült a baba?
jan. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!