Esélytelen a baba hosszú ciklusnál?

Figyelt kérdés

3 hónapja 45 nap körüli, most járok a 44nél és semmi.

Kb 1 hete éles nyilallást éreztem pisilés közben.

De nem jött meg.

A tesztem 2 napja negatív volt!

2 naponta együtt voltunk és vitamint szedtem! Ha most sem jött össze, akkor soha nem fog most úgy érzem.


Elkeseredtem


U.i.: oltva nyáron voltam utoljára


2022. jan. 14. 21:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
nem függ össze,baba hamar összejöhet a ciklusaid hosszuak ellenére is.
2022. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Hátha még valaki olvassa! Még mindig nincs menstruáció és a nyomát se érzem, nagyon ritkán van egy pici görcsöm ami nem rám vall, mert ha jön akkor pokoli. Én nem értem.

Magamhoz képest 46ik napon teszteltem mondván 1 nap késés és teljesen negatív.

1 hónapja Myo inositolt szedek, lehetséges, hogy ez tolta ki a ciklusom?

2022. jan. 18. 12:47
 23/27 Reni 28 ***** válasza:
Szia! Nekem a 49.napon lett egy olyan tesztem, amire pozitívat nem mondtam volna, kis árnyék volt a második csík helyén. 3 napra rá teszteltem megint, az már egyértelműen kimutatta. Egyébként én cickafark és palástfű teát ittam 2 hónapig, és tök jól beállt tőle a menzeszem
2022. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

50 nap és semmi! Az életemben nem volt még ennyire hosszú. Gondoltam még arra, hogy c vitamint szedek ebben a hónapban nagy dózisban, lehet az is közre játszik! Lehet hogy ideje egy újabb tesztnek, de már félek a csalódástól!

☹️

Köszi a tippet, megpróbálom majd, ártani nem árt.

A myo-t ir-re kezdtem el szedni, mert szuper alternatívája a Inofolicnak, sok embernek segített, de olvastam ellenpéldát is.

Mindenesetre ezután a hónap után kezdődnek a kivizsgálások..

2022. jan. 19. 10:45
 25/27 Reni 28 ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2022. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Menstruációnak nyoma sincs.. ma reggel teszteltem, hó mező! ☹️ Hétfőn hívom a dokit!
2022. jan. 22. 15:46
 27/27 A kérdező kommentje:

Gondoltam jelentkezem! Nos, ma voltam orvosnál… a nyálkahártya 1 mm vastag 56 nap után ….. én ezt nem értem! Teljesen össze törtem.


A doki szerint 4-5 hét múlva lesz menstruáció leghamarabb.. a terhesség esélye 0 amíg nem jön meg.


Viszont pozitívum, hogy a menstruációt követő 9ik napon be kell mennem ultrahangos vizsgálatra, hogy megnézzük van a egyáltalán peteérés.



Hosszú lesz az út, de ne adom fel! Mindenkinek sok sikert kívánok a babához!

2022. jan. 25. 19:31
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!