Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Másnak se adnak időpontot a...

Másnak se adnak időpontot a győri Kaáliba? Sokszor hívtam már őket, ha felveszik,mindig azt mondják telefonáljak jövő hétfőn.

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem a győribe járok de eléggé felháborító!!Nem akarnak mostmár dolgozni vagy mi van itt?Szerintem lehet hogy az államosítás miatt átrendezkednek dehát azt csak mondták volna mikor beszéltél velük.Más a nevük is,már Dunamenti REK.Írj e-mailt a pesti központjukba és kérdezd meg.

Az e-mail cím:budapest@dunamentirek.hu

Én ide írtam decemberben egy kérdést és válaszoltak is

2022. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi pár éve jártunk oda. Hetekig telefonálgattunk, mire sikerült elcsípni időpontot. Asszem úgy volt, hogy a doki néha kiad pár időpontot a recepción, aztán a következő szerencsés telefonálók megkapják. Ha már túl lesztek az első konzultáción, utána egy fokkal könnyebb időpontot kapni.
2022. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az infókat! Milyen sűrűn telefonálgattál? Naponta/hetente? Megvoltatok elégedve az ellátással?
2022. jan. 17. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Tőlem kérdezed?1-es vagyok
2022. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért kérek mindig személyesen időpontot (nem oda, kórházba, de ez mindegy).
2022. jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet személyesen már időpontot kérni sehova.Nálunk legalábbis nem főleg kórházba nem mióta ez a nagy pandémia megy.Kaáliba pedig csak telefonhívással lehet időpontot kapni és egy papírt kell kitölteni és mérik a testhőt is és csak úgy lehet bejutni oda.Előtte sem lehetett személyesen időpontot kapni.Kórházakba igen de ez régen volt már
2022. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok. Már nem emlékszem pontosan, de nagyjából hetente többször, de volt, hogy naponta. Volt valami győri Kaális fb csoport. A pontos nevére se emlékszem, már nem vagyok tag. Volt, hogy valaki beírt, hogy most épp van pár időpont. Ha észrevetted időben a bejegyzést, akkor nagy eséllyel juthattál időponthoz.
2022. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6! Nálunk lehet szerencsére. A gyereket sokszor kell vinni kontrollokra, nagyon kevés esetben sikerül időpontot egyeztetni telefonon. Marad a személyes. Nyíregyháza.
2022. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!