Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Duphastont ha abba hagyom mi...

Duphastont ha abba hagyom mi lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Clostyts kuran vagyok túl majd a 14naptol 10 napig duphastont kell szednem, ha pozitív akkor tovább kell szednem. De most mi van akkor ha a 10.napon nem pozitív csak rá 2-3-4 napra, a gyógyszert meg abba hagytam? Tudom hogy az a hatás hogy meg fog jönni, de pont nem ez a cél. Esetleg szedjem még pár napig, a nemvártig? 20.-an kell tesztelnem, 25re nem várom. Ki mutatja akkor már biztosan a teszt? Attól tartok hogy akkor nem fogja, abba hagyom a gyógyszert és baj lesz.. Szerintetek?

2022. jan. 18. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szedd akkor 25-ig es kesz

Nem csinal problemat

Kitolja a menzeszed,ennyi

Ha negativ a teszt 25-en akkor abbahagyod es par nap mulva megjon

2022. jan. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt uh követés? Ha volt akkor az orvos pontosan megmondta mikor kell szexelni, mikor kell kezdeni a Duphastont. Ha akkor kezdted, akkor aznap reggel amikor abba kellene hagyod már pozitívnak kell lennie az érzékeny tesztnek ha sikerült. Ha aznap negatív akkor már nem lesz pozitív 2 nappal később.


(Az semmit nem jelent hogy naptár alapján mikor kellene szerinted megjönnie, az a lényeg amit uh-n látott az orvos. Ha 20-án elfogy és csak 25-én kellene megjönnie az azt jelentené hogy korán kezdted el szedni, ha korán kezded el akkor megakadályozza az ovulációt, szóval esélytelen is lenne alapból a dolog.)

2022. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!