PCOS-sal mennyire nehéz teherbeesni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
2x gyorsan sikerült, harmadszorra már 2 éve nem.
2022. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nagyon gyorsan sikerültek, de volt egy korai vetélés.
2022. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Miért nem kérdezted meg egyszerre az előbbi kérdéseddel? Így két, majdnem egyforma kérdést írtál ki teljesen feleslegesen. Persze, gondolom, hogy nem is te voltál, csak a véletlen műve az egész, ahogy az is, hogy az egyik 17:43-kor, a másik pedig 18:15-kor lett kiírva, pontosan fél óra különbséggel, ahogy ugye az oldal eleve engedélyezi a kérdések kiírását.
2022. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem azonnal sikerült mikor akartuk. 60-90 napos ciklusaim voltak de ovulációm is volt mindig csak ugye az is csak 2-3 havonta, mindig érzem az ovus jeleket. Problémamentes terhességem volt.
2022. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Változó , 2 ismerősöm már évek óta próbálkoznak sikertelenül, másoknak rövid időn belül összejött. Nekem nincs pcos-em mégsem jön össze másfél éve :(
2022. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 7pettyi ***** válasza:
100%

Fiatalon a doki azt mondta, majd ha gyereket akarok érdekes lesz. Ahhoz képest az első fél év alatt összejött. A második is, de az előtt fogytam, diétát ami. -13kg. Miután a párkapcsolat beállt és minden állandóvá vált, a menstruáció is szabályosan jött. Azóta is napra pontos.

Ovulációs mikroszkópot használtam a pontos időzítés érdekében.

2022. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Robbbi ***** válasza:

Nagyon nehéz... lehetetlen!

Abból ki kell gyógyulni, mint ahogy a feleségemnél is sikerült. Azt mondták az orvosok, hogy felejtsük el nem lehet gyermekünk, ahhoz képest két gyermekünk van.

Bár az ide vezető út nem volt egyszerű. Diéta (alacsony glikémiás indexű étrend), gyógyszer (Merckformin), testmozgás (minden féle fittnesz) Két éven belül teherbe esett és semmi bonyodalom nem volt egyik terhesség alatt sem.

2022. febr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!