Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez jó eredmény a nemvárt...

Ez jó eredmény a nemvárt napján, pozitív teszt után?

Figyelt kérdés
Sziasztok 2 napja pozitív a tesztem, clearbluem is +1-2. Ma voltam hcgt és progeszteront nézetni. Ez jó eredmény? [link]

2022. jan. 25. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem maga a szám a fontos, mert 1-2 nap elteres a fogantatásban, es teljesen más érték jon ki, ha megnezed a tablazatokat, eleg nagy a szórás az egyes terhessegi hetekre. A dinamika a fontos, tehát hogy 2naponta megduplázódjon az érték.
2022. jan. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megyek újra 2 nap múlva :)
2022. jan. 25. 12:47
 3/7 Contefleur ***** válasza:
Körübelül 2 naponta duplázódik. HCG alapján még korai a terhesség, de 2 nap múlva már reméljük magasabb lesz :)
2022. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen még csak ma kellett volna megjonnie ezért teszteltem mert már 1 éve várjuk :)
2022. jan. 25. 13:45
 5/7 Contefleur ***** válasza:
3-as vagyok. Szurkolok nektek nagyon :)
2022. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen 🥰🥰
2022. jan. 25. 14:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyira lényegtelen h mit mutat egy hcg szint mert ez nem jelenti azt h megfelelően fejlődik biztosra.

Az össz jelentése h elindult egy terhesség.

Szerintem egy totál fölösleges pénzkidobás.

2022. jan. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!