40 éves kortól megnő, a teherbe esési problémák?

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 08:44
 1/7 NTBS ***** válasza:
93%
Attól függ. Nyilván ez egy viszonylag magas életkor, de nem kizáró ok. Függ a lelki, fizikai állapotodtól. Érdemes elmenni egy alapos kivizsgálásra és az orvosod majd megmondja a lehetőségeket.
2022. febr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Én 41 évesen első próbálkozásra teherbe estem. Sajnos súlyos kromoszóma rendellenesség miatt meg kellett szakítani a terhességet.Néhány hónap múlva újra próbálkoztunk. akkor második hónapban sikerült. Ez a terhesség magától megszakadt az 5. héten. Szóval nekem a teherbeesés nagyon könnyen ment, viszont igaz az, hogy sajnos ebben a korban a petesejtek minősége nem a legjobb.
2022. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Igen, plusz nagyobb az esély komplikációkra, illetve rendellenességekre is az újszülött nél.
2022. febr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Mi van Badboy, visszatértél? El voltál tűnve. És ezek szerint még mindig nem sikerült befűzni a 42 éves, családos nőt, akire rá vagy állva. Nem is fog sikerülni, engedd el a témát.
2022. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőhet, de nem törvényszerű. Ismerek olyat aki pont 40 évesen lett terhes az elsővel spontán, gondtalan terhessége volt, egészséges babája született. Én anno 25 évesen elvetéltem (8hetesen), 26 évesen sikerült closti-val, mert teljesen felborult a hormonháztartásom. Kiderült az IR plusz a pcos is.
2022. febr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Az a nő már 43 lehet, mivel még tavaly irkált róla42 évesként. Szóval sajnos egyre romlanak az esélyek, főként úgy, hogy ugye még nincs is közöttük semmi. Mire szegény fickó teherbe ejthetné, lesz a nő 53 is, akkor meg már lehet klimaxol. Szóval Badboy, ideje új múzsát keresni a kérdéseidhez.
2022. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12%

40 évesen már hova akarsz gyermeket? Eddig nem értél rá?

Mire a gyerek egyetemre megy, te addigra nyugdíjba

2022. febr. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!