Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után 10 nappal...

Inszemináció után 10 nappal (10dpo) a HCG vérvétel 0, Így ez a hónap bukta ugye?

Figyelt kérdés
Inszemináció után 10 nappal voltam HCG vérvételen (nem bírtam magammal) az eredmény <2.0 IU/L lett. Így akkor ez a hónap sikertelen, már lennie kellene valamennyi HCG-nek ugye? A progeszteront nem tudom, hogy ez alapján, most pocsékoljam tovább?

2022. febr. 15. 11:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
3%
Inszemináció amikor kezelve van, akkor már baba is sikerülni fog. HCG szintnek magasabbnak kellene lennie, de remény mindig van.
2022. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

"Inszemináció amikor kezelve van, akkor már baba is sikerülni fog."

Badboy, amikor nem ismered a kérdésben szereplő szavakat, inkább ne írj válasz, jó?!


Kérdező: elhiszem, hogy nem bírtál tovább várni. Sajnos ez nem túl reménykeltő eredmény. Én azért még folytatnám a progeszteront, az a 4 nap ide vagy oda.

De ha most nem jön össze, ami sajnos sanszos, akkor a következő alkalommal várd ki az orvos által előlátott időpontot.

2022. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, biztos, hogy nem fogok tesztelni sem és vért vetetni sem, csak akkora remény volt bennem. Mellette meg, jön egy kutyám (kutyakozmetikus vagyok) aki 30kg, de így simán emelgetem majd 🤷 😔
2022. febr. 15. 11:41
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Még lombiknál ET+10. napon sem feltétlen sincs megfelelő hcg érték.

Inszeminációnál a 14-17. nap között a mérvadó.

2022. febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Az inszemnek sajna nagyon alacsony a siker rátája :/ Ha jól emlékszem 5-15% között.

Szerintem vérből 10 nap után már valamennyi hcg-nek lenni kellene. Várj még 5 napot és max tesztelj egyet.

2022. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Én elengedném ezt a ciklust. 10. dpo-n már spontán is halvány + lenne egy érzékenyebb teszt, a vérvétel is mutatna minimális HCG-t. Sajnálom. :(
2022. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből még bármi lehet. A helyedben azt csinálnám, amit az orvos mondott.
2022. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Szia, kérdező, mi lett az eredmény?

Engem is mindig paráztatnak, hogy már 9-10.dpo-n ki kéne derülnie, de mikor a kisfiammal terhes lettem, akkor a 18.dpo-n is iszonyat halvány volt csak a teszt.

2022. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szia nem sikerült! :( azóta a második inszeminacion is túl vagyok most vagyok inszem után a 4. napon ennél biztos, hogy még egy tesztet se lövök el. Annyira minden ellenünk volt, hogy ezt már most elengedtem :D
2022. márc. 7. 10:45
 10/17 anonim ***** válasza:

Mi lett azóta?

Nekem 5 nappal ezelőtt volt az inszeminációm.

2022. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!