Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vetélés után következő terhess...

Vetélés után következő terhesség esetén progeszteron?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Vetélés után, következő terhesség esetén, automatikusan adnak progeszteron pótlast? Mert én kaptam ugye az előzőnél is, most szeretnénk újra bele vágni és nem tudom hogy most is ugyanugy kapni fogok? Mert szerintem úgy kellene..

2022. márc. 15. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül.
2022. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem alacsonyabb volt mindig az érték mint kellett volna
2022. márc. 15. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kapni fogsz. De minden megbeszélés kérdése. Ha mondod a dokinak úgyis felírja.
2022. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez orvos, ill. protokoll függő. Nekem 2 könnyű, komplikációktól mentes terhesség után a 3. baba elment, egy ideig még 50%-ban menthetőnek tűnt, akkor kaptam progeszteront, de így is missed ab lett. 2 hónapra rá estem újra teherbe és anélkül, hogy néztek volna progi szintet automatikusan szednem kellett az 1.trimeszter végéig. Annál a kórháznál, amelyiknél a dokim dolgozik másik orvossal is ugyanez volt a tapasztalata egy barátnőmnek. De hallottam olyanokról is, akit laborra küldtek és az alapján adtak vagy nem adtak progeszteront a kövi terhességnél.
2022. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kaptam. Nem volt semmi baj
2022. márc. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem 2 vetélésem volt, így amikor novemberben pozitív lett a tesztem, egyből mentem dokihoz. Persze még nem látott semmit, csak megvastagodott méhnyálkahártyát, de az előzmények miatt egyből felírta a progeszteront. Én úgy gondolom, hogy most ezért sikerült megtartanom a babát.

Jelenleg 21 hetes vagyok.

2022. márc. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!