Hubabuba07 kérdése:

Nincs ovulációm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos volt egy terhességem 3 hónapja ami elég korai szakaszában be is fejeződött (2 hét késés után megjött a menstruációm nem volt semmi műtéti beavatkozás) azóta gondd van a ciklusommal. A szokásos 27-28 nap helyett elcsuszott 30-34 naposra. Szépen az előző 2 hónapba csökkent a ciklusom hossza vissza a normálhoz, viszont ebbe a hónapba már a 33 napnál tartok sajnos teszt negatív, vérzés előjele sehol pedig eddig mindig volt. A melleim megint ugyan úgy fájnak mind a terhességnél, hasam picit fájdogál. A hőm sincs fent, sőt egész ciklus alatt 35-36, 5 között mozog. Létezik ilyen hogy ennyire felborulhatott a ciklusom vagy késői peteérésem lehetett? Köszönöm előre is a válaszokat!

2022. márc. 22. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy felborult kicsit a ciklusod. Én is így jártam 2 hónapja, mint te. Azóta nekem egyszer később jelentkezett s vérzésem, ebben a hónapban pedig előbb. Most pedig az ovulációm is előbb van, szóval valószínűleg ez a ciklus is rövidebb lesz.
2022. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!