Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Menstruáció előtt 4 nappal...

Menstruáció előtt 4 nappal hcg eredmény?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma voltam hcgt nézetni, mensi előtt 4 nappal vsgyok (progeszteron pótlast kapok azért mentem idő előtt) körülbelül ilyenkor mennyinek kellene lennie ha sikerült a baba? :)

2022. ápr. 14. 11:52
 1/9 A kérdező kommentje:

Megjott az eredmény, utalhat babára? [link]

4 nap van még a mensiig :)))

2022. ápr. 14. 12:40
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Én valahol azt olvastam hogy 60 alatt nem jelent terhesseget.. de hat eppen csakhogy most kezd majd el beagyazodni. Teljesen felesleges volt hcg szintet nezetni ugy gondolom
2022. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy 60 alatt nem a legjobb de még 4 napom van a nemvártig, azért reménykedem, addig duplazodhat gondolom

Azért nézettem mert progi pótlást kapok és nem akarom idő előtt abba hagyni

2022. ápr. 14. 12:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből még bármi lehet :) valami egyértelműen elkezdett hcg-t termelni, azt hogy megmarad-e azt sajnos senki nem tudja megmondani.
2022. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Nekem a nemvárt napján volt nagyon halvány pozitív, szóval mindenképp megvárnám a napját, de ha már 2-3 napja késik az a legjobb. Akkor már nagy biztonsággal kimutatják a tesztek a várandósságot.
2022. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Januárban akkor mentem el nézetni mikor a nemvárt napján pozitív lett a tesztem, akkor 92 hcgvel indultam. Most azért bízok kicsit jobban, mert ha 4 nappal előtte ennyi, akkor a nemvárt napjára több lenne mint januárban. :))
2022. ápr. 14. 13:01
 7/9 anonim ***** válasza:
10 alatt írják hogy nem vagy terhes hcg én úgy tudom nekem úgy írtak amikor az lettem 13 napon akkor hcg 634 volt
2022. ápr. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2022. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem erősödik a tesztem. Valószínűleg nem sikerült. A wc papír rózsaszínes volt ma délután..
2022. ápr. 19. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!