Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Terhesség, vetélés barna...

Terhesség, vetélés barna folyás? Legyszi olvassátok el

Figyelt kérdés
Sziasztok. Februárban volt egy vetélésem, megvártunk egy mensit újra próbálkoztunk peteéréskor. Duphastont szedek 2x2. Van még 3 nap a mensiig, most elkezdtem barnazni, néha néha van a betéten inkább úgy mondom. Voltam hcgt nézetni, igaz tudom hogy még nagyon korán, de csak a duphaston miatt mentem, hogy ne hagyjam abba idő előtt. 44 lett az eredmény. Szerintetek ez most bajt jelez? Meg fog jönni? Vagy megint egy esetleges vetélés? Vagy beagyazodas? Tudom ti nem láttok belém, csak mégis esetleg valaki, aki volt már így...

2022. ápr. 15. 20:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, az utrogestan jobb vagy a duphaston?
2022. ápr. 15. 20:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell szedned a duphastont? Bizonyítottan progeszteron hiányod van?
2022. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Én progeszteron exeltist szedtem mikor véreztem.
2022. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hcg nem várandós nők vérében 10 U/l alatt van. Bár mondjuk ugye mértékegységet nem írtál...

"az utrogestan jobb vagy a duphaston?"

Az a jobb, amelyiket az orvosod felírta.

2022. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen progi hianyom van :) 44 mU/mL az eredmény. Van még 3 napom, remélem pozitív lesz. Majd jövő héten nézetek egy hcgt még. Most mondom ennyi lett előtte 4 nappal :)
2022. ápr. 15. 20:57
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
2 nap után meg kellett volna ismételni a vérvételre, hogy duplázódik e!
2022. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem terhes vagy mert a hcg nem vagy terhes azt írják 10 mu/ml alatt . Nekem amikor nem voltam terhes akkor úgy írva. Amikor terhes lettem ugye nekem lombik és 13 napon hcg 634 volt. Megint mész vérvétel úgyis kiderül szorítok hogy az legyél
2022. ápr. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Januárban mikor terhes voltam, nagyon lassan emelkedett a hcg, pozitív teszt napján 93,2 nap múlva 192,majd két nap múlva 392. Ezután nem nézettem, majd vetélés lett a vége. Most azért reménykedek mert már a mensi előtti napokban 44 akkor remélhetőleg jövőhéten a nem várt napjaiban többnek kell lennie ha minden ok. Inkább ég a folyás zavar. Most jelenleg nem barna, de van folyás, színtelen, az jelenthet bajt? Vagy ez is a terhesség miatt lehet?!
2022. ápr. 16. 11:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jól emelkedett a hcg mivel két naponta duplázódik.
2022. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!