Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Probléma lehet, ha felbontás...

Probléma lehet, ha felbontás előtt (patikussal egyeztetve) szobahőn tároltam az Ovaleapet, aztán még szintén bontatlanul hűtőbe rakom?

Figyelt kérdés
Nem számítottam rá, hogy jövőhéten már 30 fok lesz és utaztatnom kell 200 km-t, nem szeretném, hogy nagyon melegben legyen. Gond lehet, ha a patikában veszek egy hűtőtáskát jégakkuval és abban tartom az utazás alatt?

2022. máj. 8. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A hűtőtáska jó megoldás. Ki fogja bírni. Én más, hűtendő gyógyszert szállítok így, amihez nyáron kaptam hűtőtáskát a kórházban.
2022. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És az nem lesz gond, hogy eddig nem volt hűtőben?

A patikus azt mondta, ha már egyszer szobahőn tároltam, ne tegyem hűtőbe.

Arra gondoltam, hogy esetleg jégakku nélkül rakok be hűtőtáskát a hűtőbe, akkor annyira nem hűl le szerintem, és abba a gyógyszert

2022. máj. 8. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Elolvastam a betegtájékoztatóját és azt írja, hogy max 25 fokig bírja. Szerintem, ha berakod a hűtőtáskába hűtés nélkül is le tudja szigetelni, hogy ne melegedjen fel az úton, de berakhatod előtte a hűtőbe.
2022. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sose hűtve adták a patikában, semmi baja nem lett, tette a dolgát. Hűtőbe csak itthon költözött.
2022. máj. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) végül a hűtőtáskát lehűtöttem előtte, így nem melegedett fel nagyon, viszont ki se billentettem annyira az eddig tartott szobahőről.

Holnap reggel kezdem, már nagyon izgulok :)

2022. máj. 12. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem sikeres volt a stimuláció! Leírnád a tapasztalataidat az ovaleapről és a többi szuriról, és hogy most hol tartasz.
2022. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, sikerült. Minimálisan túl is stimuláltak, tüneteim ugyan nem voltak. De 20 petesejtem lett leszívva összesen.

Már 20 hetes kismama vagyok, 5 naposan kaptam vissza egy embriót.

Nekem semmi negatív tapsztalatom nem volt egyik stimulációs injekcióval sem. Minimálisan ugyan puffadtam, illetve hőhullámaim voltak, de semmi egyéb rossz dolgot nem tapsztaltam.

Az Ovaleapet volt a legkönnyebb beadni, mert ugye patronos, előretöltött, nem kell kevergetni a port a folyadékkal. Illetve pici, rövid tűje van, nem is fájt :)

Sok sikert kívánok! :)

2022. szept. 19. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!