Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért csak kémiai terhességig...

Miért csak kémiai terhességig jutok el?

Figyelt kérdés
Van már egy màsfèl éves lányunk. Idén januárban álltunk rá a tesóprojectre de nem értem mi a baj velem. Rögtön hormonpanellel kezdtünk, minden rendben volt. Férjem volt spermavizsgálaton, minden rendben vele. Egy hónapja voltam hycosy vizsgálaton, minden rendben…. Eddig januárban, februárban, márciusban és áprilisban is csak odáig jutottunk hogy pozitív lett a teszt majd pár nap múlva megjött… ebben a ciklusban nagyon bíztam, 10 nappal ovuláció után volt egy fél napos barnás pecsételésem amit másnap pozitív teszt követett majd így betudtam beágyazódási vérzésnek. Erre ma elkezdtem megint vérezni… mindig megigérem magamnak hogy csak akkor tesztelek ha már késik de sosem bírom ki. Viszont így tudok róla hogy teherbe esek de nem marad meg. Mégis mi a fene van? Normális ez hogy minden hónapban megtermékenyülök aztán folyton csak kémiai lesz belőle? Fél éve iszom az inofolicot és szedek terhesvitamint + d és e vitamint. Volt már peteérés követésem is a méhnyálkahártyám is rendben van….

2022. máj. 9. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Orvos mit mond?
2022. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Majd csak jövő hónapban megyek hozzá. Mivel nem volt hormonális eltérés javasolta az átjárhatóságit. Ez ugye jó lett és ennek az eredményével megyek majd. Aztán most jött ugye ez az újabb kémiai. Néha azon gondolkodom hogy a lányom valami mátrixhiba miatt született mert mikor vele próbálkoztunk is ugyan ez volt, pont akkor jött össze amikor már megvolt az időpont a meddőségi kivizsgálásra
2022. máj. 9. 14:00
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból, de a kémiaik tutik? Mert látunk itt annyi, a feltöltő szerint pozitív, de valójában negatív tesztet... És mivel mindig korán tesztelsz, ez nem kicsit gyanús. Legközelebb akkor inkább vérből nézess Hcg-t... Az tuti eredmény, és ha valóban emelkedett, aztán pedig megjött, akkor kémiai terhesség volt. De ez a "mintha volna valami a teszten"....hát ez még csak nem is biztos, hogy valóban kémiai terhesség.
2022. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is osztom a harmadik kommentelő véleményét. Az ide feltöltött “halvány pozitív” tesztek nagy része tök negatív…
2022. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Sajnos biztos. 10 de legkésőbb 11 nappal ovu után szoktam tesztelni először és nem kell keresni a csíkot, ide sose töltöttem még fel. Ráadásul egyszerre 3 fajtát szoktam csinálni (Facelle, predi és Clearblue). De csatolok képet arról amit most 11 dpo-n csináltam. Sajnos ma (13dpo) késés nélkül jött meg így ma már nem is csináltam tesztet.

[link]

2022. máj. 9. 14:36
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Januar ota 4 ciklus volt, atlag 1 even beluli a teherbeeses eselye, plusz ez a tesztelgetes mielott megjonne, teljesen felesleges, szetstresszeled magad feleslegesen, amig ezt csinalod, elorebb nem lesztek.
2022. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok.

Igen, ezek tényleg pozitívak. Nem is arra gondoltam, hogy te raksz fel olyanokat, hanem arra próbáltam utalni, hogy van, aki annyira akarja, hogy a semmibe is valamit lát sajnos.

De ismétlem: ezek tényleg pozitívak.

Írtad, hogy voltak kivizsgálások, szóval gondolom akkor a pajzsmirigy meg cukor rendben van - ezek a leggyakoribb problémák ugyebár. De ez így tényleg passz, hogy minden lelet oké mindkettőtöknél, van is már egy gyerkőc... Genetikai oka meg ennyiszer egymás után szinte kizárt.

Mondanám, hogy másik doki - de így még annak sincs sok értelme, hisz nincs mit kezelni.

Esetleg kicsit pihentessétek a dolgot, élvezzétek a nyarat, aztán hátha egy kis kihagyás után összejön. Szurkolok tiszta szívemből!

2022. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Ezzel nem fognak foglalkozni. A kémiai terhesség nem számít vetélésnek. Valószínűleg egy csomó nő van úgy mint te, csak mivel nem tesztel, nem derül ki. Ha egy év alatt se esel teherbe, akkor kell orvoshoz menni. Addig meg türelem.
2022. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát most kicsit így elegem lett ebből az egészből. Innentől kezdve úgy vagyok vele lesz ami lesz úgy is építkezünk, nyár végén költözünk be, nem vagyok rápörögve annyira mint amikor a lányomat terveztük mert most már van gyerekem, nekem elég ő is ha nem jön össze a tesó akkor is van már kiért élnem csak bosszantó hogy akinek nem kell a gyerek mint pl a sogornőm veteti el sorra a babákat és megmondom őszintén dühös vagyok és irigy amiért az Isten oda ad gyereket ahol nem várják…

Valójában úgy sem tud senki érdemben válaszolni a kérdésemre csak ki akartam dühöngni magam :)

2022. máj. 9. 16:36
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ősszel újra a kivizsgálás felé mentek férjnek nézzenek DNS fragmentációt és ros-t is, addigis szedjen ő is vitamint ne csak te. (és természetesen semmi cigi semmi alkohol, főleg a férfi oldalon)
2022. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!