Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hány mm egy közepes tüsző?

Hány mm egy közepes tüsző?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnapi napon voltam nőgyógyásznál az éves kivizsgáláson. Ciklusom 12. napján voltam, 9 mm nyálkahártya és bal petefészekbenaz orvos elmondása szerint több apró és egy közepes tüsző látszódott. Ekkor rá is kérdeztem hogy, akkor az lesz majd a domináns és erre helyeselt hogy igen, a bal petefészekben lesz a peteérés. Viszont azt zavaromban már elfelejtettem megkérdezni hogy hány mm-es lehet ez a bizonyos tüsző.

Azt olvastam hogy kb 20-22 mm-nél reped meg, és hogy talán naponta 1-2mm-t nő. Ebben az esetben hány mm lehet a közepes tüsző?


Követem a ciklusom így tudom hogy általában a 18-20. napon szoktam olvuálni. Az orvos szerint rendben volt minden és semmi akadálya nincs a babaprojektnek csak érdekelne szám szerint is :) Előre is köszönöm a válaszokat!


2022. máj. 10. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A leleteden nézd meg, rá kellett írja hány mm. (szerintem 10-15 mm között lehet a "közepes")
2022. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem írta rá :/ az ultrahangon láttam hogy a méhnyálkahártyát meg is méri, de a tüszőt nem láttam hogy megmérte volna de a leletemen nincs rajta.
2022. máj. 10. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is olyan 15-17 mm körül lehet, amire azt mondják hogy közepes és látják hogy az lesz a domináns
2022. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!