Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi fog szerepelni a táppánzes...

Mi fog szerepelni a táppánzes papíron?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászati műtétem lesz,de ezt a munkahelymen nem akarom megmondani.megvan rá az okom.

Íhy simán azt mondanám,hogy beteg vagyok. A műtét után kapok igazolást,amit a háziorvoshoz viszek utána kapok táppenzes papírt. Az lenne a kérdés,hogy a táppénzes papíron meg fog jelenni h műtétem volt? Ha igen lehet kérni ilyet h mást írjanak rá?



2022. máj. 20. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Csak a dátum, hogy mettől meddig voltál betegszabadságon.
2022. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A konkrét esemeny kódja nem szerepel a papíron. Műtétnél, ha emiatt kórházban is fekszel más kód kerül rá, amivel 50% tappenzt kapsz majd, ennyi lesz látható
2022. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak a betegállomány kódja szerepel rajta. Figyelj rá, hogy sima 8-as kód legyen és kész.
2022. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha a háziorvos állítja ki nem látszik rajta semmi, ha a nőgyógyász akkor a fejlécen rajta lehet, hogy nőgyógyászat és az orvos pecsétjén is hogy nőgyógyász szakorvos, de ennyi.
2022. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt momdták,hogy igazolást kapok,azzal menjek a háziorvoshoz,akkor remélem ő adja végül és nem lesz rajta. Köszönöm a válaszokat.
2022. máj. 21. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, akkor nem lesz rajta semmi más, csak a háziorvosi pecsét.
2022. máj. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kórházban töltött napokról a kórház ad táppénzes papírt, amin rajta van melyik osztályon voltál, azt kell beküldeni, ha ezenkívül leszel még pluszban táppénzen azt állítja ki a háziorvos.
2022. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!