Mit csináljak hogy legyen peteérésem?

Figyelt kérdés
Január óta nem sikerül teherbe esnem. Biztos hogy az a baj, hogy nincs peteérés. Mindig észrevettem az állag megváltozás miatt. Lehet hogy régebben is volt olyan, hogy nem minden hónapban volt, de tuti volt. Viszont most biztos hogy mióta probálkozunk lassan fél éve egyszer se volt :( Orvoshoz ne küldjetek, voltam, azt mondta még várjunk.. de itt szeretnék azért érdeklődni, hátha volna valami megoldás :( 31 éves vagyok, első babó lenne

2022. máj. 20. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted ha volna valami csoda módszer, volnának meddő nők?
2022. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk nézz meg egy hónapot lh tesztel és hőmerőzéssel!de másik dokihoz is elmehetsz ha a ciklus második felében mész akkor fogja látni a sárgatestet. Nekem sincs mindig nyúlós nyák!sőt van mikor ovu elött 5 nappal van.
2022. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Honnan tudod, hogy nincs peteérésed? :| Ezt azért nem olyan egyszerű megállapítani, orvosok is csak uh-s nyomonkövetéssel merik kijelenteni és akkor sem azt, hogy sosincs, csak hogy a megfigyelt időszakban nem volt.

A peteérés a hormonháztartás szabályozza, otthon házilag semmit nem tehetsz, hogy ez működjön.

Igen is menj el orvoshoz, 30 év felett már 6 hónap sikertelenséggel is komolyan szoktak venni, de ha azt hazudod, hogy egy éve nem jön össze sem dől össze a világ, csak kezdjék meg a kivizsgálást.

2022. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg LH teszttel figyelemmel követheted a ciklust, az talán valamivel pontosabb mint az állag megváltozás, ami majdnemcsak bármitől lehet. Ha tényleg nincs peteérés, akkor én felkeresnék egy másik orvost a helyedben, nem azt aki “várni akar”. Más, könnyebb és természetesebb biztos mód/tipp nem létezik sajnos arra, hogy legyen peteérés
2022. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem durván megváltozott az állaga, ezért gondolom, hogy nincs. Plusz a ciklus 10. naptól kb 20. napig kétnaponta együtt voltunk mindig. Lehet elmegyek magán úton, hátha ott nem hajtanak el.. azért köszi a válaszokat, várok még esetleg tippeket, sikertörténeteket
2022. máj. 20. 14:41
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Azt hittem nekem sincs, mert semmi nyák nem volt. Uh követésnél látta, hogy van, ja az lh teszt sem lett +, gyengébbet kellet használnom.
2022. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rendszertelen volt a ciklusom, kései peteeresekkel, nekem az aviva torna segített, 3 honap alatt beallt 28 naposra, majd a 4.honapban teherbe estem. Persze lehet amugy is így lett volna, de szerintem a tornanak is koszonhetem. Kifejezetten jó arra, hogy elősegítése az ovulaciot, majd a megtapadast.

De ahogy korábban is írták, mindenkepp próbálf ki az lh tesztet.

Az pedig h eddig még nem jött össze, nem csak attól lehet, hogy nincs ovulaciod, millió más oka is lehet, amit csak a részletes kivizdgalasokkal lehet feltarni, szóval én a helyedben biztos elmennek maganba

2022. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Myo inositol 1000mg lefekvés előtt kettő!

Nekem be vált, első hónapban teherbe estem!

2022. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy pároddal van gond? Nem biztos hogy csak te miattad nem jön össze baba.
2022. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Endokrinológus tud ebben segíteni, nem nőgyógyász. Endocare központ.
2022. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!