Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vajon miert kaptam 9.1 ng/ml...

Vajon miert kaptam 9.1 ng/ml es progeszteronra, ami ugye nmolra atszamitva 28, Clostilbegytet? Az teljesen jo teherbe eseshez, nem? Ehhez kepest a Closty levitte 2-re. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2022. máj. 31. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Az orvos mit mondott? Ne haragudj de általában ezt ők jobban tudják, mint mi. Ha valamit nem tudod miért csinál jobban teszed, ha rákérdezel.
2022. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem megyek már hozzá többet, mert elveszítettem benne a bizalmamat. Csak kiváncsi lettem volna, ilyen eredménnyel másoknak mit mondtak.
2022. máj. 31. 16:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyáltalán nem jó. Kevés. De a closty nem oldja meg. A probléma okát kéne kideríteni.
2022. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A többi eredményem jó volt.
2022. máj. 31. 16:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyanennyi. Mindig pecsételek menstruáció előtt egy héttel és azt mondja rá az orvos, hogy tökéletes az eredmény... De ezek szerint erről megoszlanak a vélemények.
2022. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad a ciklus melyik napjain volt a 2 vérvétel. Mert nem mindegy, folyamatosan változik a ciklus alatt.
2022. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A ciklus első felében, azaz a tüszőrepedés előtt alacsony koncentrációban van jelen a női szervezetben (1-2 nanogramm), a peteérés után viszont megemelkedik a szintje (általában magasabb, mint 5 nanogramm), amely a ciklus végéig így is marad. Ha megtörténik a fogamzás, a progeszteronkoncentráció az 5 nanogramm fölötti tartományban marad, ellenkező esetben hirtelen csökkenni kezd a szintje, hiszen a progeszteront termelő sárgatest-hormon is pusztulni kezd terhesség hiányában, végül pedig a belőle visszamaradó apró szövetdarab a menstruáció során távozik a női szervezetből. A hormonok finom összjátékának köszönhetően, a progeszteronszint hirtelen zuhanása után ismét emelkedni kezd az FSH-hormon (follikulus stimuláló, vagyis tüszőérést serkentő hormon) szintje, és egy újabb petesejt érése indul meg a petefészekben.
2022. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Termeszetesen a 21. Napon (28 napos a ciklusom) hisz ha jol ertem ekkor van ertelme egyedul nezni
2022. máj. 31. 21:36
 9/9 sushi100 ***** válasza:

Szia!

Én 34 nmol/l-es progeszteronra kaptam 2x1 Closty-t. Az orvosom azt mondta, babához 80-110 nmol/l-nek kell lennie.. Sehol nem találtam semmit ami alátámasztaná ezt, és a labor referenciatartománya sem ez, de ő állítja hogy így van. Most kíváncsi leszek mit fog mondani, mert 233 nmol/l lett a mostani 21. napi progeszteronom..

Sok sikert kívánok Neked!

2022. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!