Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 0,5 mm-es méhnyálkahártya...

0,5 mm-es méhnyálkahártya vastagság a 10.napon, teljesen esélytelen így a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Második clostis ciklusban vagyok, az előzőből nem lett terhesség, menszesz előtt volt 1,4 mm. a nyálkahártya. Ez a 0,5 valóban kevés hozzá, hogy ebben a hónapban ha meg is fogan, megtapadjon? Ösztrogént szedetett velem 4 napon át a doki az előző ciklusban, és most is javasolta ezt, de ez láthatóan kevés hozzá, hogy vastagabb legyen. Most vettem még E vitamint mellé, mivel lehetne még próbálkozni megnövelni?

2022. jún. 3. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sajnos egyelőre elég vékonyka.
2022. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Hát ebből nem lesz semmi sajnos.

Minimum 800 egység JÓ fajta E vitamin kellene.

2022. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ma vettem, 400-ast, megpróbálkozom vele hogy szedem, és hátha akkor köv.ciklusra már használ.

Azért elkeserítő, mert mind2 petefészkemben 3-3 petesejt van már 18 mm vagy afeletti állapotban, tehát maga a peteérés stimulációja az több mint jól sikerült. Csak hát ez a nyálkahártya...

2022. jún. 3. 11:44
 4/9 A kérdező kommentje:
A bioextrás jónak számít? Vagy vegyek másik fajtát?
2022. jún. 3. 11:56
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
A bioextra egész jó. Még jobb a Gal olaj
2022. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Napi fél liter kaukázusi kefír és 1 dl jó minőségű vörösbor is segít. De ebben a hónapban már ne reménykedj. 8 mm-t nem fog nőni...
2022. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kefírt minden nap iszok...Igaz nem fél litert, 3 decit, és nem ezért, hanem csak mert szeretem. Inni nem iszok :D Köszönöm a tippet!!!
2022. jún. 3. 15:56
 8/9 anonim ***** válasza:

mm? Ez biztos?!

Furcsállom, sose írták ki nekem még tized mm-re az eredményt. Nem gondoltam, hogy ilyen pontosan mérhető.

Ha ez cm, akkor jobb a helyzet

2022. jún. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,miletr veled azota?
nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!