Early terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Ma vagyon inszemináció után 12. Napon. Vettem predictor early-ből kettőt. Egyik sem mutatott 1 csíkot sem szóval érvénytelen. Felháboborító! És 3000 forint az ablakon a semmire ,legalább annyi hogy tudjam érvényes.


Viszont x-epil 25ös negatív. Van még esély? 14.napra rendelt vissza a doki.



2022. jún. 19. 06:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, még van esély. de hogy a doki mit fog látni... kérdéses számomra, valószínűleg semmit. csak tudni fogja, mit mutatott a teszt.
2022. jún. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az X-epil 25-ös még korai volt.A Predictor pedig egy giga nagy pénzkidobás.Sosem vettem még mert egy túlárazott vacak.Sima 10-es teszt semmi más vagyis 12,5 hcg-től reagál bár ettől függetlenül ugyanolyan teszt mint a többi csak 2-szer annyiba kerül és olvastam sok helyen hogy néha két csíkos mikor nincs is terhesség:D

Vegyél Facelle tesztet vagy Livsane Benu 10-es tesztet.Nekem ezek beváltak bár van aki a Facelle-re is panaszkodik de még mindig kissebb veszteség mint az 1500 Ft-os Predictor.Nekem ezek mutatták mindig a valóságot.X-epil is jó teszt csak azt a menzesz napján érdemes használni vagy ha már késik.

Van még remény hogy sikerült ne add még fel.14.napon a hcg vérvételnek van értelme uh semmit sem mutatna max esetleg felritkulást.

2022. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát többet nem is veszek. Kipróbálom legközelebb. Már azt a 2 napot megvárom míg megyek a dokihoz ha már ennyire kitolt velem a teszt. Egyébként vizelet tesztre hív vissza az van a papíromra is rá írva
2022. jún. 19. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok sikert!🤞 Ha terhes vagy akkor a vizeletteszt is teljesen jó.Aztán az uh mondja meg 2-3 hét múlva hogy mi a helyzet.Nálam legalábbis így volt.Én lombikos vagyok mondjuk de a hcg vérteszt utáni 3.héten kellett mennem uh-ra és már volt petezsák.

#2

2022. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!