Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen sperma minőség javító...

Milyen sperma minőség javító vitamint ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kicsit hülye a kérdés, de a lényeg hogy valami olyan vitamin kéne ami nem 22.000 forint mint pl a Profertil, és javítja a sperma minőségét.

#Sperma vitamin
2022. jún. 21. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges táplálkozás, bő folyadék fogyasztás, nulla alkohol, csökkentett koffeinbevitel, tegye le a cigarettát, sporoljon.

Ez az olcsó megoldás..

2022. jún. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sportoljon *
2022. jún. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk tavaly, mikor jeleztem a nőgyógyászomnak, hogy babát tervezünk ezt ajánlotta: napi 1 tasak Folandrol + 2000NE D vitamin.

Nekem Infacol + D vitamin + Femibion 0-t írta fel.


Nyilván sok víz, egészséges étkezés, sport alap.

Mondjuk a Folandrol sem volt olcsó, ha jól rémlik :/

2022. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. jún. 21. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Folandrol + maca
2022. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászom a férjemnek D-vitamint, Cinket, Jód és Szelén együttest, E-vitamint és C-vitamint írt fel. A szelén javítja a spermák minőségét és gyorsaságát. De ha jól tudom csak a jóddal hasznosul, nem vagyok benne biztos azért kell mellé az is. Én szintén ezeket szedtem, pluszban még a folsav. 3 hónapra írta fel nekünk, a 4. hónapban pozitív lett a teszt. 2 évet próbálkoztunk. Sosem gondoltam volna, hogy 1-2 vitamin okozhatja a sikertelenséget. De egyre több termékenység tudattal foglakozónál olvasok, hogy ezek a vitaminok mennyire fontosak mindkét nemnél. Érdemes az orvossal megbeszélni.
2022. júl. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!