Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Április 23 án volt meg utoljár...

Hedi1986000 kérdése:

Április 23 án volt meg utoljára pozitivat teszteltem voltam dokinál múlt héten 18mm petezsákot látot szikhólyagot embriót nem, 1 hét mulva kontroll most voltam kedden megint de megint semmi annyi h nőt a petezsák!lehet még baba?

Figyelt kérdés
21mm lett a petezsák!annyit mondott lehet későn fogant meg a baba!lehetséges es? Férjemmel május 8 án voltunk utóljára!jövőhéten kellene visszamennem de addig nem birok várni szerintetek ha pénteken visszamegyek lat valamit ?
2022. jún. 23. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, most elméletileg akkor már 8 hetes terhes vagy, igaz? Már rég embriónak kellene lennie szívhanggal, nem üres petezsáknak.

Sajnálom, de szerintem ennek már nem lesz jó kimenetele.

2022. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sajnos ha szikhólyag sincs, akkor inkább engedd el.

Nekem 6.5nél látott csak valami pulzálást és sajnos el is ment, 1 hét csúszással indult el minden, tuti ovu mellett.

2022. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szikhólyag van és 22x26 mm petezsák, annyit mondott az orvos lehet később fogant azért nem lát semmit de ennyivel foganhatot később?
2022. jún. 23. 15:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Voltál pénteken orvosnál? Mi volt?
2022. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Még mindig nem látnak semmit valószinű elhalt terhesség

Baba helyett van egy 3,3 cm es cystam

2022. jún. 26. 16:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom
2022. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam crl 3,4 volt de szivhang nincs

Ha eddig nem látot semmit most akkor hogy ?

2022. jún. 29. 05:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Másik orvost esetleg nem szeretnél még próbálni hogy az mint mond?
2022. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam megint 4 mm szivhang nincs missed ab pénteken azt mondta mondtam neki dr nem tudok mert a gyerekeket nem tudom kire hagyni ( férjem most váltott munkahelyett nem jár szabi, anyukámék pont egy hivatalos ügyet intéznek ha most nem intézik nem is tudják egy idelyig) ugy elkezdett velem veszekedni akkor azt csinálok amit akarok mit gondolok én nem fog ő énhozzám igazodni mondtam neki nem kell de egy 3 éves gyereket nem fogok magába hagyni mert ő nem tud más időpontot adni
2022. júl. 1. 05:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom
2022. júl. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!