Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Április 23 án volt meg utoljár...

Hedi1986000 kérdése:

Április 23 án volt meg utoljára pozitivat teszteltem voltam dokinál múlt héten 18mm petezsákot látot szikhólyagot embriót nem, 1 hét mulva kontroll most voltam kedden megint de megint semmi annyi h nőt a petezsák!lehet még baba?

Figyelt kérdés
21mm lett a petezsák!annyit mondott lehet későn fogant meg a baba!lehetséges es? Férjemmel május 8 án voltunk utóljára!jövőhéten kellene visszamennem de addig nem birok várni szerintetek ha pénteken visszamegyek lat valamit ?
jún. 23. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, most elméletileg akkor már 8 hetes terhes vagy, igaz? Már rég embriónak kellene lennie szívhanggal, nem üres petezsáknak.

Sajnálom, de szerintem ennek már nem lesz jó kimenetele.

jún. 23. 12:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ha szikhólyag sincs, akkor inkább engedd el.

Nekem 6.5nél látott csak valami pulzálást és sajnos el is ment, 1 hét csúszással indult el minden, tuti ovu mellett.

jún. 23. 12:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Szikhólyag van és 22x26 mm petezsák, annyit mondott az orvos lehet később fogant azért nem lát semmit de ennyivel foganhatot később?
jún. 23. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltál pénteken orvosnál? Mi volt?
tegnapelőtt 19:13
 5/5 A kérdező kommentje:

Még mindig nem látnak semmit valószinű elhalt terhesség

Baba helyett van egy 3,3 cm es cystam

tegnap 16:42
Idősebbek is elkezdhetik online és ingyenes rejtvényfejtő játékunkat

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!