Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fura kérdés,tudom.. De nők,...

Fura kérdés,tudom.. De nők, akiknek már van babájuk,lehet-e érezni a sikeres hónapban, hogy na ez sikerült?

Figyelt kérdés

Van-e valami ami csak kifejezetten abban a hónapban történt,amikor sikerült a baba? Mit éreztetek?

Mi több éve próbálkozunk, eddig sikertelenül. Túl vagyunk a kivizsgálásokon,átjárhatósági vizsgálaton nemrég estem át.Ma van a nemvárt napja. A ciklus 5.napján kezdem a Clostit, progeszteron kúppal.

Valahogy mégis abban reménykedem, hogy sikeres volt ez a hónap. Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Köszi ha válaszolsz


2022. jún. 30. 07:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én bem éreztem semmi különöset. Bár én nem voltam nagyon rákoncentrálva, nem figyeltem görcsösen.

De az biztos, hogy apró jelenket nayon könnyű beképzelni, szóval erre ne alapozz.

2022. jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Tudom,évekig nem foglalkoztam a dologgal komolyabban, az elején teszteltem sokat, de utána a sok negatív teszt után kicsit fel adtam. Most hogy komolyan vesszük 6.éve várjuk a babát, és hogy most volt az átjárhatósági ott azt mondta a Dr. Nő nagy a teherbe esés esélye

Ezért vagyok picit izgatott hogy hátha nem kell a Closti de ha nem, akkor se leszek csalódott. Majd leg közelebb. Csak mostanában furcsa szurkálásokat érzek a hasamnál, amit eddig nem. De talán tényleg csak jobban oda figyelek

Hát majd ki derül

Köszi a válaszod.

2022. jún. 30. 08:01
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én minden hóban meg voltam győződve, hogy na most. Amikor meg biztos voltam, hogy most nem akkor sikerült.
2022. jún. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Na az érdekes 😄
2022. jún. 30. 08:04
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kétszer fájt a állkapcsom mintha nőne a bölcsesség fogam.

Persze ez máskor is előfordulhat.

2022. jún. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Már nagyon sok furcsa dolgot hallottam valahogy már meg se lepődök 😄 köszi a választ
2022. jún. 30. 08:18
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

Szia

1: utolag átgondolva beágyazódáskor egy hirtelen szédülés ami kb 12órán át maradt. Sikeres lett

2:szintén egy pici megszédülés volt a jele.nem maradt

3: ivu után 4 nappal olyan szintű mell fajdalom ami azóta se ,és derékban görcs.nem maradt

4: szintén beágyazódásnál pici hasszurka.nem maradt

5:egésznap hasszurka és pici barna .nem maradt

2022. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán éreztem semmi különöset. Szinte biztos voltam benne, hogy nem sikerült. Azt sem tudtam mikor van a nem várt napja, mert mindig össze-vissza ciklusom volt. A 34. napon teszteltem gyanúsan sűrű vizelési inger miatt, aminek lehet semmi köze nem volt a terhességhez. Addig minden ugyanolyan volt mint bármelyik másik hónapban.
2022. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Testi tünetem nem volt. Igazából az lett fura, hogy meg kellene jönnie, de nem görcsölget a hasam előtte már napokkal. Illetve valami volt, de nem olyan.

A lelkem legmélyén valahol már a ciklusom elején éreztem, hogy ez lesz a mi hónapunk, de nyilván ezt nem tudom megmagyarázni. Jók a megérzéseim. :)

2022. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Én csak az ovulációt éreztem. Így utólag tudom, hogy azt éreztem. Nagyon fura volt, nagyjából úgy éreztem, mintha tüzelnék. Tudom ez nagyon hülyén hangzik, de komolyan nagyon furcsa volt. Akkor persze nem tudtam, hogy ez az, csak mikor elmaradt a menstruáció és lett pozitív teszt utána jöttem rá, hogy akkor az lehetett.
2022. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!