Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Éjszaka arra ébredtem hogy...

Éjszaka arra ébredtem hogy méh összehúzódásaim vannak, mintha mozgott volna a méhem.. Hülyén hangzik, de olyan érzés mint amikor orgazmusa van jalakinek. késik a menstruációm Azt jelzi hogy meg fog jönni vagy terhességre utal?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 12:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Teszt?
2022. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj terhességi tesztet először is .
2022. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Faluban lakom, ma nincs nyitva a patika. Itt drogéria nincs. Várnom kell hétfőig.
2022. júl. 2. 13:21
 4/20 anonim ***** válasza:
Igazából az nem annyira gáz, mert ha esetleg terhes lennél, legalább nagyobb eséllyel mutatja ki.
2022. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Vaaaagy mondjuk azt jelzi, hogy orgazmusod volt álmodban. Nem mindennapi eset, de időnként megtörténik. Aktív nemi élet élése mellett pedig tanácsos mindig tartani otthon egy terhességi tesztet...
2022. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
Előre én nem vennék, szavatossági ideje biztosan van ezeknek is....
2022. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
6. Igaz, lehet fillérb@szóskodni is egy 300 forintos teszten, aminek minimum fél év a szavatossága, és aztán picsogni kicsiny faludban, hogy most nem tudsz venni de sík ideg vagy... csak hogy megéri-e?!
2022. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
7es, azért 2 nap nem annyira a világ vége. Másrészt én is laktam falun évekig, ha sürgős volt buszra tettem magam és mondjuk be mentem Győrbe patikába.... pláne így kora délután nem lehetetlen....
2022. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%
Egyébként ha már biztos normálisat veszel, az már inkább 600 Ft, de asszem eleve 500 amit legolcsóbbat eddig láttam... aztán meg fél évente kidobálni, rengeteg szemetet is termel, meg nem az 1-2 alkalom ami pénzbe számít, hanem ha évekig ezt csinálja, akkor ott össze gyűlik...
2022. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként is totál felesleges, ha késik a mensi akkor bőven ráér venni, ha nem is tud első nap, nem ezen a kevés időn múlik...
2022. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!