Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után miért enged...

Inszemináció után miért enged egyszerre felállni a doki? Nem kéne valamennyit hagyni úgy fekve?

Figyelt kérdés
Csak azért mert megcsinálta rögtön fel is kelhettem, aztán folyt is ki, otthon láttam a fehérneműn.

#inszemináció #Sperma kifolyás
2022. aug. 3. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Amelyik megtermékenyítés a petesejtet az nem fog kifolyni, a maradéknak meg valahogy távoznia kell.


Nem ezen múlik.

2022. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2022. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Szex után sem vár az ember és igen kifolyik a felesleg. A több millió spermából csak 1re van szükség.
2022. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Neee, nem bírom. Szerinted ha ez így működne, akkor mennyi ideig kéne ott feküdnöd?
2022. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
20-30 percig mindig fekve kellett maradnom. Azért engedte doki, hogy rögtön felkelj, mert neki tök mindegy, hogy sikerül-e.
2022. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Nekem sok inszeminációm volt. Tényleg sok kifolyik kellemetlen érzés. Viszont nem ezen múlik a sikeresség.
2022. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

5 percet feküdtem, sikeres lett, 19 hetes terhes vagyok, nem ezen múlik hidd el

Az első máshol volt, ott 2 óra fekvés volt párnával a fenekünk alatt, nem sikerült

2022. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

Nekem 10 percet kellett feküdni. Elsőre sikerült, most vagyok 14 hetes 😊

Hidd el nem ezen fog múlni. És igen kifolyt a felesleg, sőt még pecsételtem és gorcsoltem is utána.

2022. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos a 3.sem sikerült. 😢
2022. aug. 13. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!