Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha nincs menstruáció, nincs...

Ha nincs menstruáció, nincs peteérés sem?

Figyelt kérdés

1 évvel szülés után úgy gondoljuk, kis korkülönbséggel szeretnénk második babát.

Szülés óta még nem jött meg, szoptatok is, ilyenkor mi a menet?

Jövő héten megyek nőgyógyászhoz, csak érdekel, mire számíthatok, ha ezt így elmondom neki is.


2022. aug. 16. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
De van, ez nem ilyen egyszerűen működik. Érdemes próbálkozni most is, nagyon sokan estek így teherbe.
2022. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
2022. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A menstruációt ugye megelőzi a peteérés, szóval lehet bármikor.
2022. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%

Erre a vilagra ami most jön nem szülnek masodikat. Tudom nem ez volt a kerdes.

Egyebkent pete erest tudsz nyomon követni ovu tesztekkel illetve nö gyogyasznal ultra hanggal

2022. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
4. Ha a peteérést, nőgyógyászt és ultrahangot nem tudnám helyesen leírni, a helyedben elsőt sem vállaltam volna...
2022. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mi az eljárás? Gyógyszert írnak vagy mi van?
2022. aug. 16. 15:00
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom helyesen le irni mert nem vagyok allam polgar sem magyar anya nyelvü. Sose jartam Magyar orszagon sem. Viszont beszelem a nyelvet ed irok ahogy tudok.

Nagyon kedves emberek a magyarok mindig a helyes irasba kötnek bele

Erdekesnek talaltam ezt a forumot eddig.

2022. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!