Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetek így újra várandós?

Lehetek így újra várandós?

Figyelt kérdés
Tavasszal missed abom volt. 12 hetes voltam mikor kiderult h nem fejlődik. Azóta szenvedek. Orvostól orvosig járok. Endometriozisom pajzsmirigy alulműködésem enyhe ir em és trombózis mutatciom van. Valószínűleg a mutacio miatt volt gond. Attól tartok ennyi betegség mellett szinte lehetetlen lenne kihordanom egy egészséges babát. Tavasszal mindenki azzal biztatott a vetélés utána h azonnal osszejon úgyis. Hát azóta sem.. most jött meg megint, itt zokogott, el vagyok keseredve. H lehet elenegedni és nem akarni? H lehet könnyen venni és nem stresszelni?
2022. aug. 21. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden problémádra meg kell találni a megfelelő kezelést és akkor igenis végig tudsz vinni egy egészséges terhességet.

Szerintem ne add még fel. Mielőbbi sikert kívánok!

2022. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszer már teherbe estél, miért ne esnél teherbe újra? Tavasz azért nem volt olyan messze, még csak nyár van.
2022. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Endometeozisom, pajzsmirigyem és ir-em van. Na meg 2 gyerekem (3 terhességből)
2022. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, fel a fejjel! Progeszteron hiányos,Leiden mutációs, GDM cukros kismama voltam. pajzsmirigy problémát Letroxal kezelték ezalatt, farfekvèsü baba, oligohidramion ( extra kevés magzatviz), koraszülés veszélye miatt 33 hetesen tüdőèrlelő injekciózàs miatt miatt bentfekvessel a kórházban,majg 36 héttől végig kórházban 38ig, covid alatt , látogatók nélkül, császáros szüléssel megkoronàzva...Egészséges a kislányom. Szóval, szerintem nem indulsz olyan rossz pozícióból, hogy ne sikerülhetne 💪😘
2022. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a trombozis hajlam volt a probléma, akkor vérhigítót kell kapj a terhesség alatt. Erről hozzáértő hematológussal beszélj!

Az endot hogy állapították meg?

IR, Pajzsmirigy hogy van kezelve?

2022. aug. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen típusú mutációd van? Én mindkét MTHFR-re heterozygota vagyok, pajzsmirigy gondokkal és spontán sikerült teherbe esnem.
2022. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5-ös: ir és pajzsmirigy gyógyszerrel , merckformin es letrox. Endometriozis műtéttel volt diagnosztizalva.

6 os: mthfr c677t homozigota az egyikre, a másikra meg nem jött meg az eredmény. Illetve vmi pai 1 génre heterozigota. Várom h meglegyen minden eredmény h tudjak visszamenni az orvoshoz.

2022. aug. 22. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Mozgással és a diétával hogy állsz? Anélkül semmit nem ér az ir gyógyszer.
2022. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!