Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik beültetés utáni 7.napon...

Lombik beültetés utáni 7.napon ha negatív a teszt van még esély?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) A hónapban volt egy fagyasztott embrió beültetésem. Egy 5 napos blasztocisztát kaptam vissza. Aszisztált hatching is volt alkalmazva mielőtt fagyasztva lett. Ma vagyok a beültetés után 7.napon. Szinte mindenhol azt olvastam,bár tudom nem szabadott volna,hogy már az 5.naptól pozik lettek a tesztek aki 5 naposat kapott. Sajnos nekem negatív lett tegnap is ma is predictor early,és facelle teszt. Ezek ugye elég érzékenyek,de még egy halványka vonal sincs. Nagyon elszomorodtam. Volt akinek a 9.napon a vérvétel még is sikeres volt? Előre is köszönöm.

2022. szept. 14. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
A kezelőorvos mit mondott?
2022. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A tesztről nem beszéltek,csak annyit mondtak a 9.napon vérvétel. Az a 14dpo. Ma vagyok a 12.dpo-n. 7 nappal a beültetés után. Csak nem nagyon találtam olyat,akinek ilyenkor már nem mutatta volna a teszt valamennyire,ez elkeserített. :/
2022. szept. 14. 17:10
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Meg se kérdezted? Gratulálok.
2022. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Most írtam,hogy csak annyit mondtak a vérvételen kiderül. Mikor kérdeztem,hogy mikor érdemes tesztelni,ez volt a válasz. A Budai Meddőségi Centrumba járunk,ott nem javasolják a tesztet,hanem 9 nap múlva behívnak vérvételre,ha 5 naposat kapunk vissza. Nyilván rengetegen tesztelnek előtte,így a tapasztalatokra voltam kíváncsi. Egyébként,ha van tapasztalatod a lombikkal,gondolom tudod,hogy ilyenkor nem a bunkó megjegyzésekre van szükség.
2022. szept. 14. 17:21
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Igen meg van esély! Egész extrém történetek is vannak, de 12 dpon ha még negatív akkor én meg remenykednék. Bár nyilván fogsz is, én szurkolok <3
2022. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Bízom benne,köszönöm szépen❣️. Az orvosom nekünk nem ajánlja a tesztet,csak a vérvételt,de hát én buta elkezdtem olvasgatni,hogy már jóval a 7.nap előtt mutathatja. Persze a végsőkig reménykedem.
2022. szept. 14. 18:39
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
5 naposnál a 7. nap a 12dpo-nak számít. Nekem beültetés után 9 nappal volt a teszt a reprodukciós intézetben, elég halvány volt, de pozitív. (Én előtte nem csináltam otthon.) Szerintem az a pozitív két nappal korábban még nem is látszódott volna.
2022. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
☺️ Gratulálok hozzá! Megszületett azóta? ☺️
2022. szept. 14. 18:59
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Köszi, neked is ezt kívánom, lehetőleg ebből a beültetésből! 😊


Nem, még csak holnap töltöm a 17. hetet.

2022. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Lombiknál én sosem tesztelnék, hanem csak vérvétel. Neke ET+9 napon (3 naposokkal) csináltak egy vérvételt más miatt és kértem, hogy legyen hcg is benne. 66 volt. A hivatalos ET+12-n már 144 volt. Utána én az első ultrahangig 3 naponta nézettem.
2022. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!